Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Mundial 2018

Polecane posty

Wychodzi na to, że w czwartek urządzą Japończycy naszym Harakiri. Po meczach z Senegalem (wyłączyłem telewizor po drugiej bramce) i Kolumbią (tutaj odpuściłem już po pierwszym golu) meczu o honor nawet nie zamierzam oglądać. Jestem zdegustowany formą piłkarzy, przytaczając słowa Tesu są o wiele więcej warci niż ich poprzednicy z Korei i Niemiec, potencjał też większy, ale blamaż podobny. Brawo dla Iranu i Maroka, oni mogą powiedzieć, że odpadli z klasą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Niemcy wylatuja z mundialu zajmujac ostatnie miejsce w swojej grupie. Myslalem, ze przejada sie po Czerwonych Diablach, tym bardziej, ze swoj poprzedni mecz Koreanczycy zagrali fatalnie, a tu taka niespodzianka. Porazka Niemcow cieszy mnie podwojnie. Raz, ze przez te kilka miesiecy spedzonych w Korei Poludniowej zdazylem mocno nia nasiaknac i zawsze trzymam za nich kciuki, a dwa, ze nawet dostajac jutro od Japonii srogie lanie, bedziemy mogli powiedziec, ze nasza druzyna gra na poziomie poprzednich mistrzow swiata. ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selekcjoner Niemców sam sobie winien, bo nie rozumiem jak nie można zabrać na mundial piłkarza tej klasy, jakim jest Leroy Sane, który w całym sezonie dla Manchester City zdobył 14 bramek i 19 asyst we wszystkich rozgrywkach. Prasa z pewnością selekcjonerowi to wypomni. 

@Tesu

To żadne pocieszenie, bo Niemcy coś tam atakowali, a u nas atak kuleję strasznie. Swoją drogą to już kolejna taka sytuacja, że obrońca tytułu mistrzostw świata odpada już w fazie grupowej. W 2010 tak stało się z reprezentacją Włoch, a w 2014 podobny los spotkał Hiszpanów.

Patrząc na mecze grupowe moi faworyci do wygrania mundialu to Belgowie, Chorwaci oraz Urugwaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że cała nagonka na naszą kadrę jest bez sensu. I tak wiadomo, że połowa składu i tak zostanie wymieniona ze względu na ich wiek. Nawałka też miał kończyć karierę. Jednak najbardziej zawiedli Ci, w których pokładaliśmy nadzieje, np. taki Lewandowski- osiągnął co chciał w piłce, a teraz jest inwestorem, kupuje nieruchomości, buduje kliniki itp. Ma ustawione całe życie. :-)
Ale jedno jest pewne. takiej porażki Niemców- mistrzów świata- tym bardziej nikt się nie spodziewał. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nagonka jest bez sensu? Jak graja jak ostatnie fajtlapy, to krytyka im sie nalezy. Kibicowanie bialo-czerwonym wcale nie oznacza, ze do mundialowych “osiagniec” naszej reprezentacji powinnismy podchodzic bezkrytycznie, klepac ich po pleckach i mowic “panowie, nic sie nie stalo”. Poblazliwie potraktowac te przegrane by mozna bylo, ale tylko gdyby pokazali, ze naprawde sie staraja, ze wkladaja w gre cale serce i walcza o pilke przez caly mecz. To w meczu z Portugalia pokazal Iran, to wczoraj pokazala grajaca z Niemcami o honor Korea, ale wciaz czekam, az pokaza to tez nasi. Na razie w dwoch meczach pokazali tylko tyle, ze po pierwszych 20-30 minutach meczu przestaje im sie chciec biegac i brakuje pomyslu na dalsza gre, a najlepszym ich sposobem ataku na bramke przeciwnika jest podawanie pilki do stojacego w naszej bramce Szczesnego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ar00 napisał:

Uważam, że cała nagonka na naszą kadrę jest bez sensu. I tak wiadomo, że połowa składu i tak zostanie wymieniona ze względu na ich wiek. Nawałka też miał kończyć karierę. Jednak najbardziej zawiedli Ci, w których pokładaliśmy nadzieje, np. taki Lewandowski- osiągnął co chciał w piłce, a teraz jest inwestorem, kupuje nieruchomości, buduje kliniki itp. Ma ustawione całe życie. :-)
Ale jedno jest pewne. takiej porażki Niemców- mistrzów świata- tym bardziej nikt się nie spodziewał. :-)

SAM Lewandowski bramki nie strzeli! ktoś musi do niego tez podawać, a co nasze orły robiły? cofali się z piłką, podawali sobie od tak, albo wykopywali piłke za boisko, to jest tragedia. 0 zgrania

Obstawiam 2:0 dla Japonii, jak dla mnie to mogą nawet w ogóle nie wyjśc na murawę, albo wyjść, usiąść na środku boiska i pierdzieć pod siebie. Orły co latać nie umieją :)

 

Dodam jeszcze, zupełnie szczerze, że tak, jestem sezonowcem, wcześniej mało interesowałem się piłką, zawsze bardziej mnie interesowały sporty walki ( ogladam ufc, ksw, acb, generalnie MMA ) tak od euro 2016 zacząłem śledzić karierę naszych orłów, bo dobrze wtedy zagrali. Pamiętacie jak Lewy w 2 minucie walnął bramke Portugalii? i ta mina Ronaldo, bezcenne :D 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19-latek we Francji:
-gwiazda jednej z najlepszych reprezentacji świata
-pierwszy skład na MŚ
-pyk karny
-cyk brameczka
-cyk dwójeczka

19-latek w Polsce:
-jeszcze ma czas, za młody na MŚ, synek na spokojnie, kiedy indziej pograsz, do tego trzeba przysiąść

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...