Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JOK3R

Smartfon do 900zł

Polecane posty

Cześć,

Chciałbym zasięgnąć porady odnośnie zakupu nowego telefonu. Mój budżet wynosi 900zł, raczej bez możliwości dopłaty.

Moje wymagania co do telefonu: nie za duży (nie większy niż 5,5 cala, idealnie 5 cali), do słuchania muzyki na słuchawkach (a więc i sporo budowanej pamięci albo możliwość rozbudowania o kartę SD oraz Jack 3,5), obsługa szybkiego internetu, dobrej jakości aparat głównie do zdjęć wewnątrz budynków, czytnik linii papilarnych (przyzwyczaiłem się do tego bajeru tak, że jego brak to duży minus). Granie w mobilki tylko sporadycznie.

Miłe, acz nie niezbędne dodatki: metalowa obudowa, NFC, dual SIM.

Po mieszanych odczuciach z użytkowania Xperii odpadają telefony Sony.

Zastanawiałem się osobiście między Xiaomi Mi A1, a Nokią 6. Szczególnie interesuje mnie Nokia (sentyment do marki chyba jakiś). Ktoś coś może powiedzieć o tym modelu więcej?

A może jakieś inne propozycje co do modeli? Poza  Sony jestem raczej otwarty :D

Dzięki z góry za odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o podzespoły to do 900 najmocniejszym wyborem będzie xiaomi zdecydowanie. Jeśli chciałbyś dobry aparat, to musiałbyś iść w stronę samsunga J7:

https://www.x-kom.pl/p/376940-smartfon-telefon-samsung-galaxy-j7-2017-j730f-dual-sim-lte-czarny.html

bo robi naprawdę świetne zdjęcia. Za to ma dość mało pamięci, więc duża karta sd to podstawa ;)

Te nokie wyglądają okej, ale nie miałem nigdy okazji ich testować, więc tutaj nic nie powiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie, te tańsze, nie zbierają zbyt dobrych opinii, to nie jest ta dawna dobra jakość.. Nokia 8 jest piękna, i całkiem mocna. Ale to koszt ponad 1500 zł.
Z propozycji zamiast Mi A1 mogę polecić Ci Honor 9 Lite, ekran większy od Mi A1, a mimo to jest 4 cm mniejszy do urządzenia Xiaomi, dzieki ekranowi 18:9. Jest to model z Q4 2017, na start dostał Oreo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam was samgun j to słaby telefon :/ chcesz bardzo fajny i szybki telefon to Xiaomi! Polsce teraz jest nowy Xiaomi Redmi Note 5 3/32GB https://www.x-kom.pl/p/428383-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-5-3-32gb-black.html cena w polsce super + nie ma szybszego :P + gwarancja w polsce bo polska dystrybucja + dostępny w polsce nie trzeba z chin ściągać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2018 o 20:48, justdriftaway napisał:

Xiaomi odpadają już nie tylko z uwagi na na słabszy aparat, ale brak NFC, na którym zależy autorowi. 

W tym budżecie może Moto G5 Plus, udałoby się wyrwać, ew. z minimalną dopłatą, posiada NFC i bardzo dobry aparat, nie jest za duża 5,2", posiada przyzwoity hardware i czystego andka. 

NFC było miłym dodatkiem, nie czynnikiem warunkującym wybór więc jego brak mogę przeboleć ;) I dziękuję za sugestię z Moto G5, niestety obecnie poza zasięgiem cenowym, ale w przyszłości będę miał na radarze.

Ostateczny wybór padł na Xiaomi Mi A1. Aparat daje radę, przynajmniej moje oczekiwania spełnia bez problemu. Telefon bardzo fajnie śmiga na Oreo, po pierwszych kilku dniach użytkowania mógłbym polecać :D Oby tak się utrzymało.

Dziękuję wszystkim za pomoc i temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2018 o 13:18, Nietoperz2 napisał:

Podobny do note 5 ale starszy :)

Moje wymagania co do telefonu: nie za duży (nie większy niż 5,5 cala, idealnie 5 cali)

Note 5 różni się od Mi A1 tym, że ma ekran 5,99", jest 3 cm wyższy ^^. Autor celował jak najbliżej 5 cali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...