Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2018

Polecane posty

3 minuty temu, Proximaania napisał:

wszystko fajnie ale skąd mam pobrać pełną legalną wersję  Might & Magic: Heroes VII PL/EN? 

 

Dnia 21.05.2018 o 11:25, Ghost napisał:

1. Might & Magic: Heroes VII PL/EN (Uplay)

Tu masz chyba odpowiedź towarzyszu, mam nadzieję że wszystko wporządku ze wzrokiem ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać w legalną wersję Might & Magic Heroes VII trzeba pobrać program Uplay, zainstalować, zarejestrować się na nim i wtedy będzie można spokojnie pobrać grę. Teraz większość gier ma taki czy siaki DRM w postaci trzecich programów wymaganych przy uruchomieniu gry. Taki sobie świat stworzyliśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Proximaania said:

Jeśli pobiera się z Uplay to ja jestem w te kocki niestety ciemna i wolałabym bezpośredniego linka

Program UPlay możesz pobrać z tej strony: https://uplay.ubi.com/ Po zainstalowaniu musisz założyć konto. Kiedy je założysz będziesz musiała aktywować klucz do gry, który dostaniesz na stronie kody.cdaction.pl po wpisaniu klucza, który masz na płycie. Po aktywacji klucza w programie UPlay gra Heroes VII doda się do Twojej biblioteki i będzie już tam na zawsze. Teraz już pozostaje ściągnięcie tej gry i granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z uruchomieniem herosow 7, moj sysytem jest 32 bitowy a gra instaluje sie pod 64.

w trakcie sciągania nie mam opcji wyboru pod który system ma sie instalowec.

czy m&mh VII są tylko na 64 bitowy system i musze go zmieniac czy może cos przegapiłem. 

Pozrdawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kirow131 said:

Witam, mam problem z uruchomieniem herosow 7, moj sysytem jest 32 bitowy a gra instaluje sie pod 64.

w trakcie sciągania nie mam opcji wyboru pod który system ma sie instalowec.

czy m&mh VII są tylko na 64 bitowy system i musze go zmieniac czy może cos przegapiłem. 

Ta gra wymaga 64 bitowego systemu do uruchomienia i działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kupując grę miałem możliwość dowiedzenia się, że zabraknie kodów do gry? Bo tak to rozumiem, skoro pojawia się komunikat, że "nie znaleziono wolnych numerów seryjnych".

Czy to nie jest tak, że kupuję pełnowartościowy towar z płytą ale nie mam już możliwości zainstalowania gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...