Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maciek_on

Telefon do 1500 zł

Polecane posty

Poszukuję nowego telefonu. Zależy mi przede wszystkim na płynnym  działaniu, dobrym odbiorze sieci komórkowej, dobrej jakości rozmów, porządnym aparacie i nowym systemem (Oreo_. Nie pogardzę NFC i quick charge. Wybrałbym chyba jakiś nowszy model, a nie sprzed 2-3 lat.

Na razie myślałem u Huawei P10 lub o Honorze 9. Xiaomi raczej odpada, bo uważam, że te telefony są awaryjne :/ Dodatkowo nie chcę też LG. Poza tym mają przeciętne aparaty.

Cena do 1500, jeżeli będzie trzeba to mógłbym trochę dołożyć do lepszego modelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak myślałem nad tym by wziąć na raty 0% i coś lepszego. HTC U11 byłby dobrym wyborem? Byłby trochę droższy niż mój zakładany budżet, ale chyba warto.

 

Szkoda, że ten LG nie posiada dual sim :/ Jednak wolałbym mieć slot na służbową kartę pamięci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC U11 wart jest swojej ceny, szkoda tylko że ma pewne braki, np. nie ma portu jack, brak ładowania bezprzewodowego, ekran też mógłby mieć lepszą jasność. Cena jednak sporo ponad budżet, najniżej 1900 zł.. Może Cię też zainteresować Samsung Galaxy A8 2018, jest nieco tańszy, posiada świetny wyświetlacz AMOLED, wysoki standard odoproności - IP68, QucikCharge, bateria 3000 mAh, dual SIM, NFC, USB typu C, dobry aparat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi nie górują bynajmniej awaryjnością nad innymi markami, z Chin jak Huawei czy Lenovo. Inna sprawa,że jeżeli zależy Ci na bardzo dobrej jakości połączeń i bardzo dobrych zdjęciach, to w zasadzie utrafiłeś w sedno z Honorem 9 i Huawei P10 i to między nimi powinieneś rozstrzygnąć. Pierwszy ma mimo wszystko trochę lepsze anteny, drugi robi skuteczniejsze zdjęcia, aparat mono działa sprawniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...