Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arlekin

Dragon Age: Początek, brak polskich opcji dialogowych

Polecane posty

Witam. Ostatnio wróciłem do pierwszego Dragon Age'a. Mam wersję cyfrową zdobytą na Origin gdy była dostępna za darmo. Niestety pojawił się dziwny problem. Otóż gdy rozpocząłem grę to okazało się, że opcje dialogowe mojej postaci są po angielsku natomiast pozostałe napisy (teksty wypowiadane przez inne postacie, podpisy, menu gry itd.) są po polsku, dubbing również poprawnie działa po polsku. Sprawdzałem w ustawieniach i wszystko jest zapisane na język polski.  Czy jest możliwe żeby mody spowodowały ten problem?  Do gry instalowałem mody : White Teeth, PTs Vibrant Colors, No Helmet Hacks, Lesatho Tattoos, Improved Atmosphere, Eyebrow Presets,  DA Redesigned, Chargen Package, Bandit Emporium, Hairstyle Day, Alistair. Dotyczą więc one głównie wyglądu postaci. Na Originie zainstalowałem też pakiet promocyjny DA i Kamiennego Więźnia. Co może powodować brak polskich opcji dialogowych? Nie wiem czy to ma znaczenie ale zauważyłem jedną rzecz. Otóż w opcjach przy języku mam do wyboru: pl-pl, angielski oraz polski. Domyślnie jest ustawione na pl-pl więc pomyślałem żeby zmienić na polski. Jednak gdy wybieram tą opcję i zapisuję ustawienia to automatycznie wraca mi do pl-pl. Nie wiem czy tak powinno być.  Bardzo proszę o pomoc.

Zacząłem grać jako dalijski elf. Ukończyłem wstęp i co jeszcze dziwniejsze zauważyłem, że w niektórych rozmowach dostępne opcje dialogowe są po polsku a w niektórych po angielsku. Z tego co zauważyłem polskie pojawiały się głównie w rozmowach z Duncanem.

 

Problem rozwiązany. Widocznie coś przy instalacji modów źle poszło. Przeinstalowałem grę, wrzuciłem mody jeszcze raz i teraz jest wszystko dobrze. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...