Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamilnh1

Wideorejestrator

Polecane posty

Hej, planuje zakupić wideorejestrator cena to 400zł +-. Ważne by nagrywała w dobrej jakość w dzień ale też w nocy, posiadała czujnik ruch by zaczynała nagrywać kiedy ktoś przechodzi koło samochodu. Oczywiście by posiadał wyświetlacz i możliwość podglądu na żywo jak i obejrzenie nagrań. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wideorejestrator X300 polecam z czystym sumieniem, kamera jest bardzo dobra. Fajnie wykonana, mała i czarna co powoduje że nie jest widoczna z zewnątrz. Masz dodatkowe funkcje jak WiFi, GPS, ADAS i wiele wiele innych. Kamera cofania doświetla w nocy. Moim zdaniem MIO odpada przez cenę i brak tylu funkcji.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2018 o 12:08, MMMMM napisał:

Moim zdaniem MIO odpada przez cenę i brak tylu funkcji.

No co Ty, świetne są. Ja mam i zdecydowanie polecam ten Mio konkretnie https://www.al.to/p/317886-wideorejestrator-mio-mivue-c330-full-hd-2-130.html przeszło rok już mi wisi w samochodzie i spisuje się tak samo jak w pierwszym dniu. Świetnie nagrywa, dobrze siedzi na szybie, na spory kąt widzenia, bazę fotoradarów, jest łatwa w obsłudze, ostrzega o przekroczonej prędkości, ma czujnik ruchów. Zresztą i tak najważniejsze jest to, że na nagraniach wszystko dobrze widać, zwłaszcza tablice... wiem bo niestety już dwa razy mi się to przydało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś byłem napalony na Mio, tylko mają jedną poważną wadę. Baterie im "puchną". Myślałem, że mi się tak trafiło przy nawigacji, ale przy kamerce miałem to samo. A trochę sprzętu już przerobiłem. Do tego w tej co podałeś parametry są takie sobie. Kąt widzenia 130 stopni w porównaniu z tym co ma Mikavi - 170 stopni. Trochę przepaść. Do tego sensor SOI to już lekko słaby jest. Obecnie większość sprzętu wychodzi na Ambrelli i Omnivision. Ten duet jest dużo lepiej skonfigurowany. A cena tego Mikavi mniejsza niż przy Mio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu konkretne oferty poszły.. ja nie znam tych urządzeń co powyżej. Z moich testów i testów szwagra (pracuje jako detektyw, jakkolwiek niewiarygodnie to by nie zabrzmiało) wychodzi, że najlepszy jest jednak Lawmate https://www.alfatronik.com.pl/lawmate-c-122.html. Jakość jest na prawdę na poziomie, wytrzymałe, sporo z nich ma te funkcje, które były wymagane od autora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...