Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Soo910

Fortnite spadki fps

Polecane posty

Witam mam pewien problem ponieważ grając w Fortnite mając 60-40 fps miałem problem (co jakiś czas fps spadały do 11-9 co bardzo utrudniało grę) po pewnym czasie kupiłem lepszą podstawkę chłodzącą i problem zniknął lecz dzisiaj pojawił się ponownie co robić.

Dodam że mam laptop : Dell Inspiron 5565 Signature Edition

Procesor : Amd A12-9700P Radeon R7, 10 Compute Cores 4C+6g 2.50 GHz

Ram : 12gb

Karta graficzna : AMD Radeon(TM) R8 M445Dx Graphic

Dodam że dosyć słabo się znam na sprzętach więc proszę dokładnie omawiać porady dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy aktualne, tak rzadko zaglądam na te forum, ale może się przyda. Miałem ten sam problem, teraz mam stałe 60 fps.
1. Ściągnij CCleaner, przed włączeniem launchera od Epic Games przeczyść kompa z historii, zeskanuj i napraw rejestr. Przy okazji możesz wyłączyć te programy, które się uruchamiają wraz z komputerem, a są zbędne.
2. Uruchom -> %appdata% -> AppData -> Local -> Temp -> usuń WSZYSTKIE pliki, nie bój się, ich brak nie zaszkodzi, raz na jakiś czas możesz tu wracać i czyścić. 
3. Jak wyżej do folderu Local -> FortniteGame -> Saved -> Config -> WindowsClietn -> GameUserSettings -> tutaj możesz zmienić rozdzielczość gry na mniejszą, niedostępną z poziomu Fortnite'a, np. 1024x768, robisz zmiany w linijkach:
ResolutionSizeX=1024
ResolutionSizeY=768
LastUserConfirmedResolutionSizeX=1024
LastUserConfirmedResolutionSizeY=768

4. Oczywiście zmniejszyć wszystkie ustawienia graficzne na minimum (może poza zasięgiem widoku, tu w ostateczności z wiadomych przyczyn).
5. Nie wiem, na ile to pomaga, ale ponoć warto wyłączyć launcher po uruchomieniu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...