Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zekron16

Smartfon w cenie 500-1000zł

Polecane posty

Witam nadszedł czas by zmienić telefon na nowszy model ale od już kilu lat nie wnikałem w rozwój telefonów komórkowych wiec jestem trochę do tylu z nowinkami technologicznymi. Mój aktualny tel to lg leon 4g który zamierzam oddać ojcu. W telefonie zależny mi na szybkim lte(podróżuje ciężarówka wiec używam telefonu jako modemu do lapka) i szybkości lg już trochę muli. Nie grywam na telefonie jedynie czasami słucham muzyki lub coś oglądam ale to rzadkość. Chciałbym zmieścić się w cenie do 500-800zł ale jeśli polecicie jakiś bardzo dobry telefon to max mogę wydać 1000zł.  Zastanawiałem się nad xiaomi ale nie wiem jak wygląda szybkość lte w tym telefonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem będzie według mnie Xiaomi Mi A1. Snapdragon 625 oraz 4GB RAM powinny być wystarczające przez dłuższy czas. Jak chcesz wydać 1000zł to można polować na Honora 8, jak nie kojarzysz to jest to sprzęt tworzony przez Huawei pod inną nazwą. Będzie on lepszy ale do Twoich zastosowań starczy tańsza opcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xiaomi to dobry wybór. Jedynym minusem jest dość średni aparat, więc jeśli ci na tym zależy, to możesz zastanowić się nad honorem/huaweiem. Np taki p smart: https://www.x-kom.pl/p/403206-smartfon-telefon-huawei-p-smart-dual-sim-czarny.html mi a1 ma też czystego androida, ale nie wiem czy to wada, czy zaleta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi A1 to faktycznie, dobry wybór. Została mu niestety okrojona bateria w stosunku do innych modeli od Xiaomi. Ale jest też inne urządzenie - Redmi 5 Plus. Podzespoły takie jak Mi A1, bateria 4000 mAh. Cenowo wychodzi poniżej 800 zł z dostawą w paru sklepach, z bardziej znaych to sferis, siglo, pcprojekt https://www.ceneo.pl/59697506;0280-0;02516.htm
Tylko to urządzenie ma dosyć duże rozmiary, 158,50 x 75,45 x 8,05 mm przy ekranie 5,99", 4 cm wyższy od Mi A1, ale za to ma ekran w proporcjach 18:9, popularny i promowany ostatnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi A1 będzie bardzo dobrym wyborem jeżeli patrzymy na szybkość działania urządzenia. Bardzo mocny hardware nie obciążony ponadto nakładką. Jednak być może lepszą opcją dla Ciebie będzie Redmi 5 Plus , który oferuje większy wyświetlacz, ale przede wszystkim 1000 mAh więcej, które z pewnością doceni każdy kierowca zawodowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...