Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 06/2018 zapowiedź

Polecane posty

Nowe CDA (06/2018), które do sprzedaży trafi we wtorek 8 maja, jest nieco inne niż zwykle. Jest w nim np. krótsze, ale wymyślone zupełnie od początku i „insajderskie” Na Luzie. Po Gamewalkerze i Kaszance mamy też kolejny powrót – tym razem Magazynu Kulturalnego (acz też wymyślonego od nowa). Do tego po raz pierwszy w historii dajemy wam Xbox Game Pass, dzięki któremu przez miesiąc będziecie mogli pograć w masę gier na Windowsa 10 (np. Sea of Thieves, Gears of War 4, Halo Wars: Definitive Edition) oraz Xboksa One. I to są gry z pierwszej ligi, a nie jakieś tam „zapchajdziury” (dokładny opis promocji wraz z imponującą listą gier macie pod koniec tej zapowiedzi). Oczywiście damy wam też pełną wersję gry, a jest to na pewno znane wam Watch Dogs (i to z modami umożliwiającymi przywrócenie grafiki w grze do poziomu znanego z trailerów).

 

Rzecz jasna, nie może zabraknąć masy bardzo dobrych tekstów. Jeden z nich ma nawet na końcu imponujące 10/10 (plus same dyszki w ocenach cząstkowych!). Zaczynamy od obszernej zapowiedzi najnowszego Spider-Mana, mamy też wrażenia z zaawansowanej bety Shadow od the Tomb Raider (Allor pojechał do siedziby twórców, by zagrać). Recenzje rozpoczynamy obszernym tekstem CormaCa o God of War (6 stron + dwustronicowy otwieracz). Oczywiście nie jest to jedyna godna uwagi recenzja w tym numerze. Polski Frostpunk (9kier jest pod wrażeniem i nie tylko ona), BattleTech (gra taktyczna z mechami), Detective Pikachu (…no co?), Ni No Kuni II, Filary Ziemi (przygodówka na podstawie książki Folletta pod tym samym tytułem), madmaksowe postapo Crossout, Batman: The Enemy Within, remaster Neverwinter Nights… I mógłbym jeszcze długo wymieniać – jak nie wierzycie, zerknijcie do spisu treści.  Naprawdę sporo dobrego tam znajdziecie. Fanom przyrumienionej kaszanki z cebulką też mamy coś do zaserwowania, bez obaw.

Publicystykę rozpoczynamy od obszernej historii wzlotu, upadku i ponownego wzlotu Marvela. Dla fanów komiksów, gier i filmów osadzonych w tym uniwersum – jazda obowiązkowa. „(Nie) mów mi brzydko” to gorący temat o mowie nienawiści w mediach społecznościowych (ze szczególnym uwzględnieniem Twitcha i YT, są i polskie akcenty). „Fort z poduszek” to z kolei dwie strony o grze Fortnite i rozmaitych kontrowersjach, jakie budzi. Powraca Magazyn Kulturalny – dziś kilka recenzji filmów, gdzie gry/gamerzy itd. odgrywają znaczącą rolę. I to nie koniec filmowej tematyki, bo mamy też tekst „Piraci z Karaibów Małpiej Wyspy”. Nie, nie jest to kolejny tekst o kultowej przygodówce LucasArtsu – piszemy o jej niedoszłej ekranizacji, a także o możliwym wpływie jej scenariusza na „Piratów z Karaibów”. „Swery65 – król remiksu” to opowieść o autorze najgorszej gry, w którą trzeba zagrać. Smuggler „dałby dychę” Spec Ops: The Line. „Historia na parze” – 

Czyli o związkach Frostpunka z rzeczywistymi problemami świata… i jaką rolę w historii świata odegrała para. Nie zabraknie też kilku autorskich felietonów oraz, rzecz jasna, Szpil.

Będzie też zupełnie inne niż dotąd Na Luzie oraz takie samo jak zawsze AR, acz z gościnnym występem Papkina, hejtowanego przez jednego z czytelników.

Dział sprzętowy zaprasza do megaporadnika dla kupujących gamingowego laptopa. Są tam też testy głośników, klawiatury, monitora, dysku SSD itd.

 

Zainteresowanym przypominam: premiera już we wtorek 8.05. Do zobaczenia!

 

 

################PEŁNE WERSJE GIER

 

Watch Dogs PL EN [Uplay, konieczne pobranie z internetu]

 

# akcja/strzelanka | otwarty świat | hackowanie

PEGI: 18

Multi: do 8 osób

PC: Windows Vista/7/8/10, Intel Core Quad Q6600 2,4 GHz/ AMD Phenom II X4 9750 3 GHz, 6 GB RAM, GeForce GTX 460/ Radeon HD 5850

 

To, mówiąc najprościej, hackerskie Grand Theft Auto w świecie, w którym wszystkie teorie spiskowe dotyczące inwigilacji obywateli są prawdziwe. Watch Dogs, jak na grę akcji w otwartym świecie przystało, oferuje nie tylko rozbudowaną kampanię dla jednego gracza, ale też całą masę aktywności spoza głównego nurtu hackerskiej wojny.

 

Watch Dogs to jednak nie tylko zabawa w hackowanie, ale także strzelanka, w której do dyspozycji mamy cały arsenał broni – od pistoletów, przez strzelby, karabiny maszynowe i sztucery snajperskie, po... wyrzutnie rakiet. Skądinąd wiadomo, że gra zaliczyła dość bolesny downgrade grafiki przed premierą, ale na DVD znajdziecie modyfikacje sprawiające, że wygląda ona tak, jak na pierwszych gameplayach.

 

Kod należy aktywować do 7.07.2018

 

 

############Xbox Game Pass

 

Dołączony w tym numerze kod na Xbox Game Pass daje ci miesięczny dostęp do obszernej biblioteki gier na Xboksa One i Windowsa 10. Działa to na prostej zasadzie: przez cały miesiąc możesz do woli grać w każdy tytuł dostępny w usłudze – bez ograniczeń.

 

UWAGA: W przeciwieństwie do jakichkolwiek promocji kody dołączone do CD-Action działać będą na wszystkich kontach, nie tylko nowych – pod warunkiem, że w chwili realizowania subskrypcja nie będzie aktywna. Jeżeli więc masz w tej chwili Xbox Game Pass (bo np. skorzystałeś z promocji), po zakończeniu możesz zrealizować kod z CD-Action i przedłużyć subskrypcję na kolejny miesiąc. Kod należy aktywować do 1 lipca.

 

Gry na Windowsa 10 dostępne w ramach Xbox Game Pass: State of Decay 2 (od 22 maja), Sea of Thieves, Gears of War 4, Halo Wars: Definitive Edition, Halo Wars 2, ReCore, Super Lucky’s Tale, Riptide GP Renegade, Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection.

 

Niektóre gry na Xboksa One dostępne w ramach Xbox Game Pass (ogółem to ponad 150 tytułów!): Sea of Thieves, Halo 5: Guardians, Mad Max, Pro Evolution Soccer 2018, Rise of the Tomb Raider, Injustice: Gods Among Us, Sunset Overdrive, Cities: Skylines, Metro: Last Light Redux, seria BioShock, seria Darksiders, Devil May Cry 4: Special Edition, DmC: Devil May Cry – Definitive Edition, seria Gears of War.

 

Pełna lista tytułów znajduje się pod adresem www.xbox.com/games/xbox-game-pass – listę dotyczącą Windowsa 10 można zobaczyć po zaznaczeniu „Xbox Play Anywhere”.

Worek 06 finalny.jpg

okladka.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dychę na bank zgarnie najnowszy God of War i po raz pierwszy bodaj od numeru 11/97 nie ma żadnej pełnej wersji gier na płycie, tylko kod do pobrania. Swoją drogąciekawa akcja z kodem do Xbox Game Pass, zwłaszcza, że cena podskoczyła ostatnio do 40 zł, czyli mamy konkretnie wyrównanie cen obowiązujących za granicą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie bardzo smakowicie. Ni No Kuni II co prawda juz przeszedlem, ale ciekawy jestem, jaka ocene zgarnal w CDA. Filary Ziemi wlasnie ogrywam, wiec porownam moje odczucia z recka. A zakup Frostpunka dopiero planuje, tym chetniej zapoznam sie z jego recenzja. No i kod do Xbox Game Pass sie przyda, bo przynajmniej sprawdze, czy Sea of Thieves warty jest wydania na niego pieniedzy, czy tez szybko sie nudzi. Thx CDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, goliat napisał:

Dychę na bank zgarnie najnowszy God of War i po raz pierwszy bodaj od numeru 11/97 nie ma żadnej pełnej wersji gier na płycie, tylko kod do pobrania. Swoją drogąciekawa akcja z kodem do Xbox Game Pass, zwłaszcza, że cena podskoczyła ostatnio do 40 zł, czyli mamy konkretnie wyrównanie cen obowiązujących za granicą. 

A Lords of the Fallen?

 

Kolejny pełniak, który był dostępny za darmo, ale przynajmniej zawartość wygląda naprawdę smakowicie. Nie mogę przegapić tego numeru. No i WD jako pełniak to i tak naprawdę duży kaliber mimo tego, że było za free przez jakiś czas.

 

PS Czy kody mają region locka? Chodzi mi głównie o XBox Game Pass.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega  mnie cieszy ten kod na game passa. Czyli mam 30 dni, żeby ograć na xboxie mad maxa, tomb raidera i gow4 :D Szkoda, że cena podskoczyła, ale jeśli będą tam pojawiały się premiery, to możliwe, że się skuszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekturę nowego numeru zacząłem totalnie wyjątkowo od na luzie i aż wbiłem na forum po ostatnim czasie nieaktywności tutaj. Wielkie brawa za to, że wreszcie nie polega to na marnowaniu 4 stron na przedrukowywanie joemonstera i innych. Nawet pisałem w ankiecie, że dwie w pełni wystarczą i proszę. Fajnie też że treści autorskie. Jeszcze fajniej by było gdyby tę połowę z dennymi komentarzami userów, w których zabawne są tylko błędy językowe zastąpić drugą połową autorskich treści :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie nastraszyliście tą folią ochronną. Kurde, trzy sklepy obróciłem, nim zdecydowałem się na zakup, bo miała być okładka z Larą, a na folii jest Spider-Man. W sumie wszystko się zgadzało zgodnie z zapowiedziami na coverze, ale nie grało mi to. W sumie wziąłem, bo przecież numer świeży, ale na drugi raz proszę bez takich. Tak przekartkowałem na szybko i ta dyszka trochę mnie zaskoczyła. Nie spodziewałem się, że z tego gościa można jeszcze tyle wycisnąć.

Jezu, z tego co widzę to daliście namiar na grafikę na folii. Sorka, ale tak to jest, jak nie zwraca się uwagi na pewne rzeczy. Zwracam honor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...