Skocz do zawartości
arti45

Jaki internet mobilny?

Polecane posty

Hej, polecicie internet mobilny taki na wieś? Dobrze aby był na tyle dobry aby można było na nim grać :D

Dodatkowo czy znacie jakieś stron do mierzenia szybkości łącza, ale inne niż speedtest czy predkosc.pl

Chciałbym porównać wyniki z innymi stronami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś w co chcesz pograć, a to ma spore znaczenie, jak chcesz grać w jakieś mało wymagające gierki online dla zabicia czasu w autobusie, to jakikolwiek internet mobilny Ci wystarczy, szukaj taniej opcji z możliwie dużym pakietem danych i tyle. Do gier "poważnych" lepiej poszukaj sobie dobrego stabilnego stałego łącza, jakoś nie wyobrażam sobie grania np.  w Diablo 3 na mobilnym :) Ja szukałem dobrego operatora na wybieraku i na operatorzy.net.pl, jestem zadowolony i polecam skorzystać z tych stron przy wyborze sprawdzonego dostawcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie odradzajcie bo to nie czasy EDGE. Może nie ma innej drogi internetu niż net mobilny. Ja tak mam ani nie mogę podłączyć się kablowo ani radiowo został tylko net mobilny i jak miałem pierwszą umowę w 2007 roku to faktycznie net był katorgą ale teraz mam od 2010(HSPA) a od 2014 lte i śmiga w grach online aż miło. Fakt nie jest to światłowód ale pingi są poniżej 50ms. Jedyne co odradzam to wiązać się umową bo się nie opłaca skoro za 50zł prepraid można kupić choćby pakiet 100GB w Play czy za jednorazowe 300zł terabajt w Orange na rok a modem LTE to troszkę ponad stówka. Sam już dawno nie mam umowy i na razie u różowych tankuję karte bo mają nielimitowane wideo na różnych stronkach(nie tylko YT) ale w każdej chwili mogę się przenieść bo cytografu nie podpisywałem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sprawdzi na komórce w jakiej sieci ma najlepszy zasięg 3g lub 4g. Choć Polska całkiem nieźle stoi pod kątem zasięgu to ciągle są miejsca gdzie jest tylko 2g lub nie ma go wcale. Podrozuję z telefonem jako nawigacją więc widzę. I niestety, o ile do gier transfery nie są na pierwszym miejscu, o tyle z pingiem na necie mobilnym jest różnie... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...