Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Roulette

[Za darmo] 26 gier na Steam

Polecane posty

Cześć. Mam do rozdania trochę kodów z Humble Bundle - jako że CDA nie może ich rozlosować między Wami, poradzono mi bym założył tu temat, może ktoś się skusi. Lista z gift kodami poniżej, wśród nich całkiem przyjemne tytuły.

Nie ma żadnych haczyków - wszystkie gry są za darmo, kupione legalnie poprzez Humble Monthy, screeny pokazują stan sprzed rozpakowania kodów (rozpakować musiałem, by je tu wkleić). Bierzcie i grajcie, kto pierwszy ten lepszy. Jedyna prośba - niech nikt nie będzie Januszem, biorącym wszystko dla siebie :)

Jeżeli skorzystałeś z kodu, wpisz w komentarzu tytuł gry którą wziąłeś, niech nikt inny nie traci czasu próbując ją odebrać. Enjoy!

 

hb1.thumb.PNG.f8ad9ce2fff17fbc895ef78c5eb507e8.PNG

 

hb2.thumb.PNG.2863d455b07da2271dcdfa82479b9f92.PNG

Owlboy

Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5)

Tacoma

Black the Fall

Snake Pass

The Norwood Suite

DARK SOULS III + Ashes of Ariandel - niedostępne

Overgrowth

Lost Castle

Splasher

Aviary Attorney

Last Day of June - niedostępne

Holy Potatoes! We're in Space?! - niedostępne

GOD EATER 2 Rage Burst

Deus Ex: Mankind Divided

Mafia III + Sign of the Times (dodatek może nie działać na terytorium PL) - niedostępne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak trafil sie jakis Janusz. Dalem wczoraj znac kumplowi, ze za free moze zgarnac kod do Jalopy i/lub do Last Day of June, ktore ma na swojej liscie zyczen. Pol godziny pozniej napisal mi, ze oba linki ktos juz wykorzystal. Podejrzewam, ze „chytra baba z Radomia” pozostale tytuly tez juz sobie wziela i nie napisala nawet zwyklego dziekuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...