Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarnobyl97

Rozwiązany: Kupno obudowy oraz zapewne zasilacza do 200 zł

Polecane posty

Witam! Wymieniam bebechy obecnego kompa i chciałbym z tych starszych zbudować pc. Płyta główna to asrocka 67 pro 3, procesor i5 2500k ze stockowym chłodzeniem, nie pamiętam dokładnie jaki ram, ale 8 gb i ddr3, karta graficzna jest z jeszcze starszego kompa i jest to Radeon HD 5670 (czy karta będzie pasować to też pytanie). Poprzednia konfiguracja z całkowicie innymi komponentami oprócz karty graficznej była zasilana starusienkim już zasilaczem 300 W z Pavilion Media Center. Zgaduję, że on już raczej się nie nada, więc poprosiłbym zarówno o jakąś najtańszą obudowę, która by to wszystko pomieściła oraz zapewne nowy zasilacz mocą, która by ten sprzęt udźwignęła (strzelam, że 350-400 W by się nadało - nic tam nie będzie podkręcane, komp tylko do przeglądania neta, pisania tekstów itd.) Razem chciałbym, żeby to wyniosło 200 zeta, ale jeśli się nie da to chętnie o tym pogadam. Z góry dziękuję za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2018 o 20:38, Orion napisał:

To po co w zasadzie zakładałeś temat, jak i tak nie miałeś zamiaru słuchać rad? :P Te części są z szalenie niskiej półki, oby nie narobiły ci problemów.

Ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi tak szybko jak tego oczekiwałem i sugestie przekraczały wtedy mój budżet. Mieliście racje z Aerocoolem - koleżka wyciągnął kopyta po paru uruchomieniach, chociaż udało się na nim jeszcze zainstalować system xD Ale reklamacja się udała i dopłaciłem (tydzień temu, kiedy już miałem na to kasę) do chiefteca i póki co dobrze się sprawuję. Natomiast nie wiem skąd krytyka obudowy? Jest z prawie najniższej półki i odzwierdziedla się to w tylko 6 dystansach w zestawie, a długość kabelka audio woła o pomstę o nieba, ale cała reszta jest ok - tego oczekiwałem po tej cenie. Dzięki za rady jeszcze raz. Temat do definitywnego zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...