Jump to content
Colson

[XBO] Sprzedaż konsoli wraz z kontem

Recommended Posts

Witam wszystkich. Postanowiłem, że chcę sprzedać swojego Xbox One S wraz kontem, na którym są gry cyfrowe, ale nie za bardzo wiem jak wygląda przygotowanie tego konta pod sprzedaż. Czytałem trochę o tym ale ludzie pisali o przerzucaniu licencji gier na inne konto a wydaje mi się, że ta opcja nie jest już dostępna a sam nie mogłem jej znaleźć. W historii zakupów na tym koncie widnieją moje dane także wolałbym jakoś 'przekazać' te gry na inne konto ale nie wiem czy jest taka możliwość czy zostaje mi tylko zmiana danych konta, emaila i hasła i oddanie go przyszłemu właścicielowi. Z góry dziękuję za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli konto nie jest bardzo wartościowe to odradzałbym robienie tego. Sprzedaż konta łamie postanowienia umowy licencyjnej i może się skończyć blokadą, a z doświadczenia wiem że czasem lepiej jest zrobić konsoli factory reset, niż potem użerać się z kupcem który chce dobrać się do naszego konta.
Jeśli koniecznie chcesz to zrobić to usuń wszystkie dane płatnicze i adresowe z konta, a potem zmień adres e-mail powiązany z tym kontem na jakiś świeży ( instrukcja jest tutaj: https://support.xbox.com/pl-PL/my-account/microsoft-account/change-email-sign-in-for-microsoft-account).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...