Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Colson

[XBO] Sprzedaż konsoli wraz z kontem

Polecane posty

Witam wszystkich. Postanowiłem, że chcę sprzedać swojego Xbox One S wraz kontem, na którym są gry cyfrowe, ale nie za bardzo wiem jak wygląda przygotowanie tego konta pod sprzedaż. Czytałem trochę o tym ale ludzie pisali o przerzucaniu licencji gier na inne konto a wydaje mi się, że ta opcja nie jest już dostępna a sam nie mogłem jej znaleźć. W historii zakupów na tym koncie widnieją moje dane także wolałbym jakoś 'przekazać' te gry na inne konto ale nie wiem czy jest taka możliwość czy zostaje mi tylko zmiana danych konta, emaila i hasła i oddanie go przyszłemu właścicielowi. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli konto nie jest bardzo wartościowe to odradzałbym robienie tego. Sprzedaż konta łamie postanowienia umowy licencyjnej i może się skończyć blokadą, a z doświadczenia wiem że czasem lepiej jest zrobić konsoli factory reset, niż potem użerać się z kupcem który chce dobrać się do naszego konta.
Jeśli koniecznie chcesz to zrobić to usuń wszystkie dane płatnicze i adresowe z konta, a potem zmień adres e-mail powiązany z tym kontem na jakiś świeży ( instrukcja jest tutaj: https://support.xbox.com/pl-PL/my-account/microsoft-account/change-email-sign-in-for-microsoft-account).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...