Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eXao

Wiele tytułów na PC.

Polecane posty

II Wojna Światowa ( Inaczej -> Hearts of Iron, $upercena Klasyczna Gra )

Neverwinter Nights 2 ( Platynowa Edycja )

Tom Clancys Ghost Recon Advanced Warfighter ( $uper $eller )

Sacred Plus ( Kolekcja Klasyki )

Shogun Total War ( EA Classic )

Shogun Total War The Mongol Invasion

Toca Race Driver 2 ( eXtra Gra )

Saga Fallout ( eXtra Gra )

Fahrenheit ( eXtra Klasyka Hit)

The Guild 2 Złota Edycja ( eXtra Klasyka Hit )

The Punisher ( eXtra Klasyka )

Warhammer 40.000 Dawn of War Dark Crusade ( eXtra Klasyka )

Tony Hawks American Wastelands ( eXtra Klasyka )

Kroniki Riddicka Ucieczka z Butcher Bay ( eXtra Klasyka )

FlatOut 2 ( eXtra Klasyka )

Rollercoaster Tycoon 2 Złota Edycja ( eXtra Klasyka )

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl ( ENG )

American Conquest

X2 The Threat ( ENG ) / Papierowa koperta

Ski Park Manager / CD Box

Ford Racing 2 / . /

Terrorist Takedown Konflikt Na Bliskim Wschodzie / .. /

Igrzyska Sportowe 2004 / Żadnego opakowania /

Skoki Narciarskie 2002 / . /

Asy Przestworzy / .. /

Skoki Narciarskie 2004 / ... /

Moze kogos cos zainteresuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun podstawowy jest w wersji PL.

Co do dodatku jest problem. Na opakowaniu pisze, jest to wersja PL. W grze jest zupelnie inaczej i wszystko jest po angielsku. Najgorsze zas to, iz nie dziala dodatek tak jak powinien. Mozna sobie pograc w bitwy historyczne, w szybkie bitwy i nic poza tym. Przy probie wlaczenia kampani wyskakuje zapytanie, o wlozenie dysku CD. Wkladalem wszystkie jakie mam, ale nic z tego.

Nie wie, czy to cie nadal intereuje.

Shogun i Mongol, kupowalem oddzielnie.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Nawet 10 zlotych mnie usatsfakcjonuje. Pozostaje jeszcze przesylka ( 3 - 4 zl ), chyba ze mozesz odebrac ososbiscie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, raczej spasuję :(. Do polskich wersji mam jakiś wstręt (ciekawe czemu - przecież taki Act of War PL "prawie" się nie wiesza a z kolei The Fallen był "elegancko" spolszczony w stylu pierwszej polonizacji Commandos, która, jak pewnie wszyscy pamiętają, była wykonana przez zabużańskich "profesjonalistów") a to, że MI jakoś Ci dziwnie działa tylko pogarsza sprawę :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem ten dodatek w tzw. koszu z odpadkami. Czyli tam gdzie sa umieszczone produkty, ktore sie nie sprzedaly, albo produkty na ktore nie warto tracic miejsca na polkach..

Dalem sie zrobic :lol:. Wyobraz sobie moje zdziwienie, na pudelku znaczek WERSJA PL, a poza tym nic PL nie ma. Dodatkowo gra nie chodzi tak jak powinna :lol:.

Jesli jednak bys sie skusil na wersje PL, to jest w extra klasyce z dodatkiem. Jesli jednak wolisz ENG. Pozostaje szukac na zagranicznych aukcjach, chyba ze bedzie na jakiejs polskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, gdybym był chętny na PLkę, to kupiłbym ją wtedy, gdy CDP wyprzedawał "starą" ("niebieską" :P) eXtra Klasykę po 10 zł za sztukę :). "Angola" też nietrudno zdobyć, z tym, że edycję z SoldOut - plusem jest fakt, że to Warlord's Edition zaś minusem - że jest to SoldOut (obleśny nadruk na płytach i bidne wydanie - tylko DVDBox i płyty). A ja taki trochę wybredny jestem ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile byś chciał za NWN II i Sagę Fallout? (ja swoje egzemplarze sprzedałem, a teraz by mi się przydały :mellow:)

30 zl na NWN.

10 zl za Sage Fallout.

Do tego wysylka, albo odbior osobisty. Pasuje mi allegro.pl, albo ebay.pl.

:lol:

NWN2 tak wyglada.

c5260c76e01eb248m.jpg

Fotki Sagi Fallout nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki są w papierowych kopertach, CD Key, i jakis Registration Code sa naklejone na jednym z opakowan.

Jednak za 10 zł, podziekuje tobie. Mozesz sobie kupic z pudelkiem i instrukcja, nowy egzemplarz za ok. 30 zł. Mysle ze wtedy bedziesz usatysfakcjonowany :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Gdzie wystawic? Na allegro, czy na ebayu? Gdyz 20 zl mnie satysfakcjonuje.

Do tego pozostaja zdjecia, chyba ze uwierzysz mi iz wszystko jest w stanie niemal idealnym. Na pudelku jest taki "szmer" musialem czyms przetrzec tam :P. Moge zamienic box, na inny ( lepszy ) tez z Kolekcji Klasyki. Jak wolisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...