Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kalli

Smartfon dual sim 2-2,5k

Polecane posty

Cześć,

Szukam telefonu:

  • Dual sim
  • koszt 2-2,5k PLN
  • minimum 64GB na dane
  • Android
  • coś co nie będzie mi się zawieszać za rok.
  • Aparat nie musi robić zdjęć jak lustrzanka
  • rozdzielczość ekranu nie musi wynosić jakichś absurdalnych 4K
  • Chcę kupić telefon w jakimś sklepie w którym będę mógł go dostać na raty 0% - trzeba robić historię kredytową :P

Generalnie myślałem o OnePlus 5T - jak wygląda dystrybucja w Polsce? Jak ma się sprawa z gwarancją?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wymagasz od aparatu zdjęć na najwyższym poziomie, a ekranu najwyższej jakości dlaczego wyznaczasz sobie tak wysoki budżet? OP 5T możesz znaleźć na 2,5k możesz naleźć w sferis lub xkomie za 2,5k zł, gdzie bez problemu kupisz na raty i będziesz mógł ewentualną gwarancję realizować bezpośrednio u sprzedawcy. OP 5T to kapitalny smartfon, ale w mojej opinii wystarczający dla Twoich wymagań będzie już np Xiaomi Mi Mix 2. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako od miesiąca użytkownik OnePlus 5T polecam ten telefon. W tej chwili nie ma już go w oficjalnej dystrybucji, ale jest na allegro, a takze pewniejszych sklepach: komputronik, x-kom, czy Amazon.

Telefon ma świetne rozpoznawanie twarzy, przy normalnym oświetleniu niemal nie odczuwam blokady ekranu.

 

 

Dnia 29.03.2018 o 10:44, Loizok napisał:

A co myślisz o xiaomi? A konkretnie mi 6 z polskiej dystrybucji:

https://www.x-kom.pl/p/374522-smartfon-telefon-xiaomi-mi-6-64gb-black.html

Android, 6gb ramu, solidny procesor i mieści się w dolnej granicy budżetu :D

 

tylko to cholerstwo nie ma LTE B20, więc mogą być problemy z zasięgiem poza miastem. Sam odczułem teraz zmianę - mój poprzedni telefon nie miał LTE B20 i zdarzało się, że problemy z zasięgiem były już w lesie  tuż pod miastem, a właściwie nadal na terenie miasta i między miastem a osiedlami. Nowy telefon nie ma tam żadnych problemów.

Więc tu jeśli już to wskazany niżej Xiaomi Mi Mix 2  byłby dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi z oficjalnej dystrybucji anyway nie warto, są legitne sklepy które oferują je w cenach o wieeele niższych, sferis, prolin, nawet apollo.. 

@Kalli Może Huawei P20? Tylko w tym przypadku warto byłoby poczekać trochę aż cena spadnie, to smartfon świeżo po premierze. Ma Duala, ekran 5.8", wodo i pyłoszczelność na poziomie IP53, ale to i tak krok w dobrą stronę, poprzednie Huaweie w ogóle nie miały ;)

Ram 4 GB, pamięc do wyboru - 64 lub 128 GB. Aparat robi fotki świetnej jakości. Sam design smartfona - no jak dla mnie MEGA fajny. Na allegro można go dostać w ratach 0% PayU, czyli Alior Bank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...