Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artius

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom

Polecane posty

Na wstępie powiem tak: zagrałem raptem kilka godzin, pozwiedzałem trochę tego a'la "sandboxa" zanim ruszyłem nieco z fabułą:

 

jestem w chapterze 3, gdzie Evan ma swoje "wstępne" królestwo oraz zdobył swojego kingmakera

 

Powiem też tak: podoba mi się grafika ( bo lubię anime, uwielbiam Prince of Persia anime z 2008 jak i oglądam anime w wolnych chwilach - a styl Ghibli nie jest mi obcy ), system walki ... wygląda na prostolinijny, ale są kombinacje z wyborem broni, a "startowe" skille przydają się jednak do czegoś niż tylko oglądania animacji. Gram niespiesznie, delektuje się zwiedzaniem tego świata, gdzie pełno jest "mobów" - jak pierwszy raz to zobaczyłem ( a nie oglądałem zapowiedzi gry żadnej, dowiedziałem się przypadkiem od znajomego, który mi pokazał trailer ) na myśl mi przyszło: toż to metin2! :blink:  Aczkolwiek po tym małym incydencie wciągnąłem się w eksplorację ( zbieranie ziółek, otwieranie skrzynek z "lootem" - bezpłatnym, bo jeszcze w grze - i nabijaniem kolejnych poziomów u głównych bohaterów ).

Dodam też, że gra nie ma dropów na wysokich detalach na AMD Phenom II x4 955@4.0GHz, 8GB DDR3 i GTX 1070 ( zainstalowana na SSD ) - cały czas utrzymuje u mnie powyżej 50 klatek. Narazie tylko tyle - jak znajdę czas, by ograć przygody Evana i Rolanda - a przynajmniej ukończyć grę, lub poznać ją na tyle, by coś o niej dopowiedzieć - to dodam komentarz o swojej opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry co prawda jeszcze nie ruszylem, ale jej oprawa wizualna przynoszaca na mysl swietne dziela Studia Ghibli byla tym, co przekonalo mnie kilka lat temu do zakupu pierwszej czesci na PS3 i na co bardzo czekalem w najnowszej odslonie. Szczegolow fabuly poza tym, czego dowiedzialem sie z przedpremierowych trailerow nie znam, ale licze na wiecej basni w stylu tej z jedynki. Jesli po przejsciu FFXV nie bede odczuwac chwilowego przesytu jRPG, to od razu zabieram sie za Ni No Kuni II, bo w poprzednia odslone gralo mi sie dobrze i sadzac po tym, co pokazano na materialach promocyjnych dwojki, z nia bedzie tak samo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...