Jump to content
Sign in to follow this  
Fanat1c

Problem z komputerem (płyta główna, może zasilacz...)

Recommended Posts

Witam,

jakiś czas temu miałem problem z komputerem - odpalał się na sekundę - dwie i wyłączał się automatycznie. Żeby ponownie się uruchomił musiałem odczekać kilka minut (?!), ale ponownie odpalał tylko na sekundę. Zawiozłem komputer do serwisu na diagnozę - uszkodzona płyta główna.

Płytę wymieniłem jednak pojawił się inny problem. Po podłączeniu wszystkiego komputer odpala i nie wyłącza się, jednak nie czyta żadnych urządzeń połączonych z zewnątrz (monitor, klawiatura, myszka, itp.). Dodam, że monitor nie reaguje po podłączeniu do karty graficznej (radeon hd7970) oraz płyty głównej (integra). 

Proszę o pomoc ponieważ totalnie nie wiem jak się za to zabrać, a nie mam możliwości obecnie przetestowania innej płyty głównej/zasilacza (pamięci RAM i kartę graficzną sprawdzałem inną, ale bez zmian). Oczywiście wszelkie kwestie podstawowe typu sprawdzenie kabli, przeczyszczenie, podłączenie ponownie wszystkiego już mam z sobą :/ Dodam, że wentylatory, diody, itp itd podłączone do płyty i zasilacza chodzą bez zarzutów...

Płyta: Asus P8H67-M 

Zasilacz: XFX 550W

Procesor: i5 2500K

RAM: GoodRam 2x 4GB DDR3

Dysk: 1TB Seagate Barracuda 

Edited by Fanat1c
dodanie czegoś