Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andriu

MS store Xbox cyfrowe zakupy

Polecane posty

Kupiłem sobie w sklepie kartę przepłaconą Xbox i w sumie wydawało mi się ze  będzie tu podobnie jak w PS stone wpisuje kod dodaje  mi się kwota klikam w  grę wybieram opcje ze z tego doładowania i gra się ściąga ale chyba  nie bo pisze mi ze ma 100zł na koncie MS a gry jak nie mogłem kupić tak dalej nie mogę  kupić bo  ma że niema  metody płatności . Jak z pomocą tego więc kupić gre czy muszę  jednak konkretny kod danej gry aby się przełożyło to na grę . Konkretnie to chodzi mi o te dwa tytuły https://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Flashback/66acd000-77fe-1000-9115-d802584113fe 

https://marketplace.xbox.com/pl-pl/Product/DuckTales-Remastered/66acd000-77fe-1000-9115-d802584113c6

 

xbox kart.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyszukałem to niektóre gry z jakiejś przyczyny tak mają, że nie można ich opłacić w ten sposób. I tak jest z wieloma tytułami i to od lat. Ale czemu tak jest i jak to obejść - tego nie mogę znaleźć. Spróbuj zadzwonić na infolinię Microsoftu i spytać co zrobić w takiej sytuacji: 801 802 000 albo 22 594 19 99

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem pod  00800331412 numer MS Staon  tam pani nie wiedziała co  zrobić to kazała  zadzwonić  na pomoc techniczna > Xbox  przełączyć mnie oczywiście nie mogła bo nie mają tej funkcjonalności ( raczej  myślę że jest oceniana z  transferów )  tam zadzwoniłem ale oczywiście błądzenie po IVR i wybieranie kilku opcji pod rząd spowodowało że dałem sobie  spokój . Grę kupiłem w ostateczności ( flashbac )   na PS 3  z Poziomu PS staone gdzie bez problemu zapłaciłem  moim wirtualnym portfelem  ,  jak widać Xbox niezbyt przemyślał swój sklep na szczęście od jakiegoś czasu jestem graczem  multi - platformowym ( na tym przykładzie zaczynam doceniać zaletę posiadania kilku platforma  ) . Kacze opowiecie chyba też kupie  na PS 3 zwłaszcza ze  jest  wydanie  na  nośniku fizycznym . Cóż na Xbox ston chyba  cyfrowo zakupie inne tytuł a tema  na te chwile  można zamknąć .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...