Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Konkurs z Klarą #2

Polecane posty

Panowie, pójdę Wam na rękę:

ad0- za "Ch. Manager" proponuję "Vietcong 2"

SZWENIO- za "Lalkę" (złamałes mi serce, to moja ulubiona lektura :P) proponuję pierwszą "Trackamnię"

Dogmeat- za "7Sins"- "Settlers V".

Pytania?

Uwaga, w puli "Paradise", "7 Sins" i "Rise of Legends".

Rozumiem, że programy muzyczne raczej nie przypadły do gustu, więc w zamian za nie dorzucam... losowe bonusy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, że jeszcze zawracam rzyć (ach, ja niewdzięczny...) :wink:

Marku, masz 2 egz. Paradise...?

Tak. To w foli już zaklepane dla olszesa, drugie używane może być Twoje...- Marek Lenc

No to może jednak poproszę Paradise :smile:

Miast "Settlers"?- Marek Lenc

Mam nadzieję, że widziałeś prośbę o autograf :wink:

Chyba tylko na kopercie :P Nagrody "sentymentalne" w kolejnym konkursie :wink:- Marek Lenc

Może miast Ankh (Paradise) :smile:

Choć może być i zamiast Settów co by tak nie tasować... Jak tam chcesz (po prostu tę grę polecał EGM!) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, Panie Marku, za propozycję. Ale znalazłem znajomego, który z przyjemnością przyjmie Menagera w swe łapki, więc jest mi on teraz jak najbardziej na rękę.

A program muzyczny też mi odpowiada, bo z przyjemnością się nim pobawię, mimo, że losowe bonusy brzmią kusząco

Czyli, z mojej strony, bez wymian i przyjmuję to, co dostałem na początku w stanie niezmienionym. Chyba, że chciałby Pan też dorzucić do tego wszystkiego swój niedbały podpis na świstku papieru? <;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak podziękuję - w Trackamanię i tak bym nie grał - samochodówki mnie jakoś nie pociągają, a poza tym mam jeszcze długą kolejkę "do zaliczenia", więc zostańmy przy "Lalce" (Twoja ulubiona lektura? To naprawdę dobra rekomendacja... :P). W sprawie Techna - to mogę wymienić na cokolwiek - i tak będzie lepsze :tongue:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję uprzejmie, że przesyłkę otrzymałem. Pomijając to, że została niemiłosiernie sponiewierana przez PP (naruszyli opakowanie i potem sami je sklejali), to wszystko w porządku i bardzo dziękuje za bonusy. Jakby normalnych nagród było mało. ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waść, inoć skryj swój posoch, bom zważył żeś masz niecne zamiary ponocku... :wink:

Przesyłkę otrzymałem (autograf na kopercie jest!) i nie powiem, zadowolony jestem z stanu w jakim dotarła... A, no i dziękuję za wspaniały bonusik. Ja płyty z CDA wydaje koleżance, a tak to teraz mogę sobie w Cezara pograć (i Thiefa!) :smile:

A teraz pozwólcie, że wyruszę do Forgotten Realms na spotkanie przygody...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia dzisiejszego przesyłkę otrzymałem. Wszystko w idealnym stanie, nawet obiecany autograf na kopercie ;)

"Lalka" dumnie pręży się na półce obok "Potopu" i "Quo Vadis", czyli czeka na lepsze czasy, kiedy będę miał czas na czytanie (lektur).

Fahrenheit wyląduje w napędzie jak tylko skończę Wiedźmina - to był strzał w dzie... a co tam - setkę :turned:

Już nawet zamierzałem własny egzemplarz zakupić, ale po cichu liczyłem, że za moment wpadnie na cover CDA, a tu proszę...

Bonusy a i owszem, przyjemne :teehee:

Wielkie podziękowania dla Mistrza Lenca!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również potwierdzam otrzymanie paczki. Dotarła w stanie idealnym. Nagrody zrobiły na mnie wrażenie(muszę w końcu spróbować Neverwintera :biggrin: ) i jestem strasznie zadowolony. Dodatkowym smaczkiem jest oczywiście autograf na paczce. Miodzio !

Pięknie dziękuje Panie Marku !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...