Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Konkurs z Klarą #2

Polecane posty

Podliczyłem i Times New Roman, rozmiar: 13, 1 strona to bez odstępów około 3 100 liter. Ja mam dwie strony inną czcionką, ale tym samym rozmiarem i mam jakieś 3 200 liter. Więc raczej starczy. Czy mam rację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podliczyłem i Times New Roman, rozmiar: 13, 1 strona to bez odstępów około 3 100 liter. Ja mam dwie strony inną czcionką, ale tym samym rozmiarem i mam jakieś 3 200 liter. Więc raczej starczy. Czy mam rację?

Pan Marek napisał na 1 stronie ile trzeba napisać. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 zgłoszenia?

A czy moje już doszło w takim razie? Mój e-mail to ahugo@vp.pl. Jeśli wygram jakąś nagrodę, mógłbym do tego autograf od Pana Marka? :)

Autograf masz pod każdym rysunkiem. :P

PS Po co każdy pisze o feriach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przywitanie: Napływają zgłoszenia?

A i owszem- Marek Lenc

O czym ten drugi rysunek? :czytaj:

?!- Marek Lenc

Dotyczy gry?

Wybacz, jestem po wywiadówce- nie rozumiem o czym do mnie mówisz. Jaki rysunek?- Marek Lenc

To aż tak ostro na wywiadówce było? :tongue:

Drugi konkursowy. Oprócz Ataku Klonów :starwars: . Coś czuję, że tamten tekst słaby był. :sweat: Chciałem napisać jeszcze jeden. :tongue:

Mówisz o swojej pracy do drugiego rysunku? Ocenię jak dostanę wszystkie- Marek Lenc

Niestety nie rozumiemy się :wacko: . Niech Pan wyjaśni czego ma dotyczyć praca na podstawie drugiego rysunku. Mamy wysyłać prace na temat obrazków na pierwszej stronie. Wysłałem o pierwszym, a chciałbym jeszcze jedną.

Nie rozumiemy się: ja nie tłumaczę swoich rysunków ;) Jak go poczujesz- tak go rozwiń ;)- Marek Lenc

A jak będzie zupełnie nie na temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunek (jeden z dwóch) jest tylko wyjściową bazą do waszych historii. Zdaję sobie sprawę (a właściwie taką mam nadzieję ;)), że rozwiniecie zaproponowany przeze mnie wątek. W którą stron? Tu już zdaję się na waszą kreatywność.

Przypominam: zgłoszenia do końca lutego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zgłoszeń przyszło do tej pory?
Kilka, nie liczyłem dokładniej.
Myśli Pan, że tydzień to dość czasu? Jak Pan ocenia prace? Ortografja :tongue: , humor, bogactwo słownictwa?
Dość, i jeden dzień to dużo, jeśli ma się już dobry pomysł.

Prac nie czytałem, więc na resztę pytań nie odpowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...