Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Konkurs z Klarą #2

Polecane posty

Zapraszam bardzo serdecznie do udziału w moim kolejnym konkursie. Tym razem do wygrania jest ciekawa kolekcja gier, książek i innych dodatków z mojej kolekcji (pozycje stare, ale jare ;)).

Waszym zadaniem jest napisać historię (opowiadanie, nowelkę, scenariusz przedstawienia, w ostateczności komiks), która będzie zainspirowana jednym z dwóch obrazków (poniżej). Wasze opowiadanie musi odnosić się do przedstawionych na obrazkach bohaterów i sytuacji (są one na tyle mętne, że z pewnością stworzycie sporo różnych i ciekawych opowieści). Praca musi być jedną, zwartą i obszerną historią, która w jakikolwiek sposób będzie odnosić się do zamieszczonych obrazków.

Słowem: musicie stworzyć epicką fabułę ;)

Wymagania co do pracy:

Prace należy przesyłać na adres mailowy: marek-lenc@tlen.pl koniecznie z dopiskiem w temacie wiadomości: ?Konkurs z Klarą #2?.

Prace tekstowe: objętość min. 1 strona (Word, czcionka 12, Times New Roman, odstęp: 1), zapisane w formacie doc lub txt.

Prace graficzne (komiksy): zapisane w jpg, gif, bmp.

Na prace czekam do końca lutego 2009 roku!

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone wybranymi przeze mnie pozycjami z listy. W chwili obecnej nie przewiduję przydziału miejsc zwycięzcom (nagradzam najciekawsze propozycje).

Zastrzegam sobie prawo wykorzystania prac autorów wraz z ich nickami/imionami i nazwiskami i zaprezentowania ich na Forum Actionum bądź w piśmie ?CD- Action?.

Nagrody:

Książki:

Andrzej Sapkowski- ?Lux perpetua?

Bolesław Prus- ?Lalka?

Jan Potocki- ?Rękopis znaleziony w Saragossie? (audiobook, 8 CD, czyta Marek Kondrat)

Gry:

?Paradise? (wydanie wraz z kompendium, które zawiera wywiad z B. Sokalem, poradnik i artbook)

?Neverwinter Nights? wraz z dodatkami: ?Shadows of Undrentide?, ?Hordes of Underdark?, ?Kingmaker? (2DVD + CD)

?Fahrenheit?

?Might and Magic VII?

?Neverend?

?Baldurs Gate II? wraz z dodatkiem ?Tron Bhaala?

?Ankh: Klątwa Mumii?

?Myst: Koniec Wieków?

?Prince of Persia: Dwa trony?

?Uru: Kompletne kroniki?

Programy muzyczne:

?eJay: Dance 3?

?eJay: Techno 3?

Ponadto:

Ścieżka dźwiękowa trylogii ?Prince of Persia?

Miłej zabawy!

post-6062-1231673039_thumb.png

post-6062-1231673047_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań

1 rysunek

Może być przerobiona orginalna wersja, czy nowa historia? Mnie wyszło połączenie tego i tego.

To ma być opowiadanie z dialogami, czy bez?

Przyjmuje Pan prace niepełnoletnich, czy do wzięcia udziału trzeba mieć ukończone 18 lat? Przed napisaniem trzeba skonsultować się z lekarzem...? :P

Pan systematycznie będzie nagradzał prace, czy po nadesłaniu wszystkich wybierze Pan najlepsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań

1 rysunek

Może być przerobiona orginalna wersja, czy nowa historia?

Mój rysunek to historia wyjściowa- wokół niej snujecie własną opowieść (mniej lub bardziej nawiązującą).

Mnie wyszło połączenie tego i tego.

Dałem 2 wersje aby można było w czymś wybierać, ale miks obu nie powinien chyba być naruszeniem zasad ;)

To ma być opowiadanie z dialogami, czy bez?

Nasuwa mi się tylko wersja z dialogiem.

Przyjmuje Pan prace niepełnoletnich, czy do wzięcia udziału trzeba mieć ukończone 18 lat?

Umiesz juz pisać? Pisz ;).

Przed napisaniem trzeba skonsultować się z lekarzem...? :P

Nie zwracam kosztów wizyt. Inne- wedle uznania.

Pan systematycznie będzie nagradzał prace, czy po nadesłaniu wszystkich wybierze Pan najlepsze?
Po upłynięciu terminu zbieram wszystko, wybieram najlepsze i je nagradzam ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. To jeszcze inne pytania. Czy użycie zmienionych ksywek redaktorów jest dozwolone?

Jeżeli bedzie to uzasadnione fabularnie- czemu nie, choć jeśli umieszczasz w swym opowiadaniu redaktorów, dobrze by było wiedzieć o których chodzi :)

Czy historia ma być śmieszna, czy poważna?

Bądź wola Twoja, ciekaw jestem obu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyślę jedną prześmiewczą, a drugą dramatyczną. Redaktorzy będą prawie wszyscy. Pan będzie ważnym bohaterem. Czarnym charakterem z odrobiną dobroci.

Yeah :P!- Marek Lenc

Naprawdę fajne rysunki w ostatnim AR! To jest to! Ale gdzie się podziała Klara?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że praca może być napisana w formacie docx!? Wysłałem pracę napisaną na wordzie 2007! Mam problemy z moją skrzynką e-mail! Chciałbym zapytać, czy praca doszła z adresu nikulu93@interia.pl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Niezbędne jest posiadanie własnej skrzynki mailowej. Po napisaniu pracy (najlepiej w jakimś edytorze tekstowym) należy zapisać ją w formacie doc lub txt (najmniej awaryjne). Z poziomu skrzynki tworzysz "Nową wiadomość", adresujesz ją do mnie (adres mailowy w pierwszym poście), odpowiednio tytułujesz wiadomość i załączasz plik tekstowy (jako załącznik, nie w treści wiadomości).

Na koniec najważniejsze: kliknij przycisk "Wyślij", dalej powinno być już OK...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem plik wkleić do pola wiadomości. :P

Doszło?

Takich spraw nie załatwiamy na forum. Następnym razem odpowiadam na maila (jeżeli zaznaczysz, że chodzi Ci o potwierdzenie/odpowiedź. Doszło, ale coś chyba źle poszło przy formatowaniu pliku i mam krzaczki...- Marek Lenc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...