Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artius

The Long Dark

Polecane posty

Niesamowita gra. Aż dziw bierze, że dopiero powstał temat o niej.

W tej chwili przeszła sporo zmian w porównaniu z pierwszymi wersjami Alpha. W planach twórcy mają dalsze dodawanie zawartości, ponoć planują m.in. możliwość podróżowania rzekami za pomocą jakiegoś kajaku/łódki. Ciekawe czy to zrealizują i kiedy :)

Wg. mnie w tej grze występuje jednak zbyt wiele spotkań z wilkami oraz są bardzo chaotyczne. Aczkolwiek wraz z przedostatnim patchem jest możlwiość dostosowania wielu aspektów związanych z poziomem trudności po swojemu (m.in. częstotliwość występowania wilków, siła ich węchu, itp.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak całkiem subiektywnie? Najlepszy survival jaki do tej pory wyszedł na PC. Osobiście kupiłem ją jeszcze, kiedy była w EA i nadal chętnie spędzam z nią czas. Obecnie planuję przejście Story Mode "jeszcze raz", bo zostało trochę zmienione/ulepszone, a utknąłem w poprzedniej rozgrywce z powodu buga :( Szykuję się również do wbicia nowych achik'ów :D Nie ma co TLD jest świetne ;) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tytul najlepszego survivala na PC dzierzy Subnautica. Jest po prostu ciekawsza, ma bardziej zroznicowane lokacje, potrafi przekonac do tego, ze choc podwodny swiat jest piekny, to jest to jednak srodowisko nam obce i niebezpieczne, a do umozliwia zostanie odpowiednikiem ksiazkowego Robinsona Crusoe. Jednak TLD nie jest daleko w tyle, tez oferuje wiele, a do tego nie jest osadzony w odleglej przyszlosci i przez to wielu latwiej moze sie w niego wczuc. Oba tytuly to prawdziwe perelki wsrod “przetrwalniakow”. Moim zdaniem po nich jest juz dlugo, dlugo nic i dopiero wtedy pojawiaja sie inne tytuly z tego gatunku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subnautica jest świetna i osobiście postawiłbym ją ex aequo obok TLD, ale preferuję survival klasyczny i dlatego uważam TLD za lepszy survival na PC. Na drugim miejscu jest u mnie No Man's Sky, a dopiero na trzecim Subnautica. W sumie wszystko rozbija się o gusta, a i TLD nie jest jeszcze grą ukończoną, bo mamy jeszcze dostać pory roku, sadownictwo, pływanie łódką, nowe strefy i tym podobne bajery, więc sam sandbox nabierze więcej wartości i rozmachu. Subnautica raczej nic więcej nie dostanie poza jakimś pojazdem czy dodatkami do budowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...