Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FunkyJam

Smartfon do 1100

Polecane posty

Witam. Planuję od dłuższego czasu zmianę mojego poczciwego J5(2015). Zauważyłem, że w media expert jest promocja na telefony Samsunga z serii A i J. I A5(2017) wychodzi wtedy za 1100zł. Czy w tej cenie znajdzie się coś lepszego czy A5 będzie najlepszym wyborem. Co do telefonu to  wymagający nie jestem wymagający, ale dobry aparat musi być.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samsungi, to mogę ci pomóc chyba :) długo miałem styczność z A5 2017 a teraz kupiłem żonie J7 2017, tylko akurat był tutaj na promocji za jakieś 850zł i jest mega zadowolona :)

A5 ma na pewno więcej pamięci wbudowanej, port usb-c (ładuje się naprawdę szybko), wodoszczelność i szkło z tyłu. Natomiast J7 jest cały metalowy, ma mniej pamięci wewnętrznej, ma nieco większy ekran, zwykły port mikro usb (ale pojemniejszą baterię) i moim zdaniem lepszy aparat.

ten apart to dziwna sprawa, bo myślałem że jednak klasę wyższy A5 będzie miał lepszy a tak nie jest. Zdjęcia z J7 są wyraźniejsze, ostrzejsze i mają mocniejsze kolory (bardziej przypominają te ze swietnego A5 2016).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że możesz znaleźć coś lepszego w tym budżecie od A5 i J7, również jeżeli chodzi o jakość zdjęć - Honor 8. Testów porównawczych jest na pęczki w sieci, wystarczy porównać jak poszczególne aparaty radzą sobie w różnych warunkach. Oprócz tego Honor 8 ma ekran na poziomie tych od Samsung, więcej pamięci operacyjnej, dużo lepszy procesor, jest smuklejszy i waży mniej bez straty na baterii. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...