Jump to content
TheKerimek

Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action

Recommended Posts

Strona z kodami działa cały czas. W przypadku gdy ktoś kilka razy błędnie zaloguje się na konto albo za często odświeża stronę z kodami, wtedy serwis z kodami na kilka godzin blokuje jego IP. Gdy to zrobi pojawia się w przeglądarce komunikat o tym, że strona z kodami jest nieosiągalna.

Trzeba w takim wypadku odczekać kilka godzin i dopiero po takim czasie spróbować się zalogować.

Witam

Może mi ktoś wyjaśnić dla czego nie mogę zalogować się na kody, bo wyskakuje brak użytkownika. A zalogowałem się na magazyn i forum. Czy tam trzeba nowe konto zakładać? Wcześniej pobierałem jakieś kody bo coś tam nie działało jak trzeba.

po odwiedzeniu strony kody.cdaction.pl otrzymałem wreszcie kod, który miałem zrealizować w UPLAY. Wpisuję kod i jest on nieprawidłowy. Jak możecie mi pomóc?

Witam. Czy ktoś miał problem z odtworzeniem kodu do WoTa? Wyskakuje mi takie coś po kliknięciu na stronie cd actiona. Ewentualnie jak komuś nie potrzebny  to przyjmę ^^

Screenshot 2019-10-05 21-03-58.jpg

Edited by Furia24

Witam,

niegdyś co miesiąc kupowałem czasopismo i czytałem z zapałem, niechętnie przyjąłem zastąpienie nośników, bądź co bądź ładnie prezentującymi się karteczkami :P

Ale na temat. na stronie kody.cdaction.pl wpisałem kod z najnowszego wydania i otrzymalem wszystkie kody rabatowe oraz na wspomnianą w tytule grę, jednak Uplay twierdzi, że mój kod jest "Klucz CD lub kod aktywacyjny jest nieprawidłowy. Spróbuj ponownie.". Zrzutu ekranu nie załączę gdyż łudzę się iż w końcu zadziała, jeśli nie to dostanę nowy kod o ile jakoś udowodnię, że nie aktywowałem tego swojego?

Pozdrawiam i liczę na pomoc

Edit.: Dziękuję :-* Far Cry w bibliotece, lecz co z kodem do WoT?

Edited by Krzysiek14BLC

Witam. Mam pytanie odnośnie kodów. A mianowicie zarejestrowałem się i nie mogę się zalogować. Czekam na potwierdzenie meila juz 5 dni. Może to tak długo trwać ??Muszę się uzbroić w sierpliwość ??

Strona jest nieosiągalna, firefox,edge,chrome czy z windowsa czy z komórki po prostu nie działa. O godzinie 8 rano co prawda udało mi się zalogować ale nie było pola do wpisania kodu z karty. Dwie godziny przerwy i nadal nic. Skoro nie można się logować co chwilę to co ile można? Do tej pory regularnie korzystałem z tej strony i wszystko było ok i logowałem się czasem po 3 razy pod rząd i nic się nie działo. teraz strona nawet nie chce się załadować nie wspominając o logowaniu czy korzystaniu z kodów. Tragedia.

Kupiłem ostatnio 300 wydanie CD-ACTION rozpakowałem,wpisałem kod na Stronie, no i do tej pory wszystko szło super.

Ale gdy chciałem dodać Far Cry Primal do biblioteki to mi wyskakuje że kod jest niepoprawny i nie działa.

O co z tym chodzi wadliwy klucz ? I co mam teraz z tym robić? Dostanę zwrot albo drugi kod ?

Dnia 11.10.2019 o 10:35, Elipse napisał:

Strona jest nieosiągalna, firefox,edge,chrome czy z windowsa czy z komórki po prostu nie działa. O godzinie 8 rano co prawda udało mi się zalogować ale nie było pola do wpisania kodu z karty. Dwie godziny przerwy i nadal nic. Skoro nie można się logować co chwilę to co ile można? Do tej pory regularnie korzystałem z tej strony i wszystko było ok i logowałem się czasem po 3 razy pod rząd i nic się nie działo. teraz strona nawet nie chce się załadować nie wspominając o logowaniu czy korzystaniu z kodów. Tragedia.

Mi strona zawsze działa. Widocznie u Ciebie jest problem, być może z tego samego IP czy tam sieci korzysta dużo osób i wchodzi na stronę itd.

Czyściłeś cookies, rozłączałeś router od neta, sprawdzałeś też  z sieci mobilnej na całkowicie czystej przeglądarce.?

Dnia 13.10.2019 o 12:26, Scouser napisał:

Mi strona zawsze działa. Widocznie u Ciebie jest problem, być może z tego samego IP czy tam sieci korzysta dużo osób i wchodzi na stronę itd.

Czyściłeś cookies, rozłączałeś router od neta, sprawdzałeś też  z sieci mobilnej na całkowicie czystej przeglądarce.?

Na następny dzień zadziałała prawidłowo wątpię by był to problem mojego IP, inne strony działały normalnie no i mój telefon na transferze danych będąc w pracy (ok 80 km od domu) ma inne ip niż mój PC? (nie ironiczne, po prostu chłopski rozum, nie znam się na tym)

10 hours ago, Elipse said:

Na następny dzień zadziałała prawidłowo wątpię by był to problem mojego IP, inne strony działały normalnie no i mój telefon na transferze danych będąc w pracy (ok 80 km od domu) ma inne ip niż mój PC? (nie ironiczne, po prostu chłopski rozum, nie znam się na tym)

Jeśli na komputerze masz internet stacjonarny, a na komórce korzystasz z internetu moblinego to wtedy tak, oba urządzenia będą mieć inne IP, bo to inne sieci komputerowe są. Jeśli natomiast komórka i telefon korzystają z tego samego internetu (np. kiedy w domu komórka internet ma przez Wi-Fi) to wtedy IP może być to samo.

Witam. Mam problem z aktywacją gry Far Cry Primal na Steam. Kod pobrany ze strony kodycdactionpl, którego ważność kończy się 31 października 2019 r., jest odrzucany przez Steam jako nieprawidłowy. Pojawia się dokładnie taki oto komunikat: "Niepoprawny kod Produktu
Podany klucz produktu jest nie poprawny"

Ok temat nieaktualny, nie doczytałem, że kolega Kevin Smith już podał rozwiązanie problemu. Przepraszam za zamieszanie, post do usunięcia.

Pozdrawiam serdecznie

Edited by Grothus

Ostatnio często pojawia się problem ze stroną kody.cdaction.pl kiedy się próbuję zalogować, to mi wyświetla komunikat "Ta witryna jest nieosiągalna" chociaż wszystkie inne strony działają normalnie. W najnowszym numerze, wczoraj miałem to samo i stwierdziłem, że poczekam do jutra, i nawet udało się wejść na stronę z kodami, ale kiedy wpisałem kod i kliknąłem sprawdź, to nic się nie działo przez bardzo długi czas. W końcu kliknąłem na odświeżanie i znowu "Ta witryna jest nieosiągalna" Dwa numery wcześniej był problem z zalogowaniem się, pomimo, że hasła nie zmieniałem.

W końcu poszło, ale to ostatnio zaczyna wyglądać jak loteria. Czy tak ma być w przyszłości ?

Edited by Piastun85

Witam, wpisałem właśnie kod na kody.cdaction ale kiedy próbuje pobrać kod steam do "Shadows: Heretic Kingdoms" to dostaje komunikat: 

Co zrobić?

Nie znaleziono wolnych numerów seryjnych. Skontaktuj się z adminem.

Close

Hej, dlaczego kody mają taką krótką datę ważności teraz... przegapiłem kolejne gry...

Prenumeruje czasopismo i zdarza mi się, że nie podchodzę przez dłuższy czas do kompa... bo jest na przykład ciepło... i kody mi przepadają... IMO jest to bardo ******* sytuacja...

image.png.964d60f4938daae360f511538899af80.png

3 minuty temu, vanTuch napisał:

Hej, dlaczego kody mają taką krótką datę ważności teraz... przegapiłem kolejne gry...

Prenumeruje czasopismo i zdarza mi się, że nie podchodzę przez dłuższy czas do kompa... bo jest na przykład ciepło... i kody mi przepadają... IMO jest to bardo ******* sytuacja...

image.png.964d60f4938daae360f511538899af80.png

a teraz jeszcze do tego przy kodach które są aktualne: image.png.09079f1c42b52a945f2a52b3f4a8c87f.png

Edited by vanTuch
Formatowanie dla leprzej czytelności posta.

Napisałam wczoraj maila do admina - gdyż miałam dokładnie ten sam problem z aktywacją "świeżego" kodu.

Dzisiaj otrzymałam odpowiedź, że już wszystko powinno działać poprawnie - kod się elegancko pobrał.

Witam. Prenumeruję magazyn w Ruchu z wysyłką do UK. Ostatni magazyn dostałem bez zdrapki. Ruch nie chce nic z tym zrobić. Czy jest możliwość sprawdzenia kto aktywował kod z mojej zdrapki na swoim koncie? Poszczególne numery czasopisma mają jakiś numer seryjny?