Jump to content
TheKerimek

Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action

Recommended Posts

Ja skierowałem sprawę do działu reklamacji - również czekam na odpowiedź. Może zabrzmi to trochę jak offtop ale jestem zniesmaczony całą tą sytuacją - skoro Magazyn nie jest w stanie wygenerować ilości kodów równej do ilości magazynów w sprzedaży to jest to wstyd na całej linii - na dodatek gdy chodzi o tytuł flagowy numeru. W przyszłych numerach rozumiem wyścig szczurów kto kupi jak najszybciej nowy numer bo kodów zabraknie na serwerze? Sorry ale takie akcje zostawcie sobie na akcje pt: "Rozwalmy serwer darmowymi kodami od GOGa."

Aktywowałem w windos 10 wasz kod do Xbox Game Pass na 1 miesiąc bez podania karty kredytowej - niemam xboxa, chciałem sprawdzic Halo Wars 2: Complete Edition i Gears of war 4 Ultimate edition wszedzie pisze ze sa dostepne z subskrycja Game Pass - to czemu u mnie w Windows sklepie moge tylko sciagnać i zainstalowac podstawowe wersje obu gier kompletne wydania sa niedostepne trzeba zapłacić. Co jest grane ?

@2real4game Przepraszam bardzo czy Ty nas masz za idiotów i myślisz, że robimy sobie jaja wrzucając screeny z wciśniętym przyciskiem od Kodów z GoG'a (których jak wiadomo po napisie Wyczerpane już nie ma!). Dla jasności Tak ten sam komunikat się pojawia zarówno w przypadku Heroesów jak i GoG'a. O ile o klucze do GoGa nikt nie ma żalu bo to normalne tak w przypadku pełniaka, którego ponoć można odebrać do 4.08 to już są najzwyklejsze jaja! Co gorsza szanowna redakcja w żaden sposób nie odniosła się do problemu - który jak widać nie jest jednorazowym przypadkiem!

Jeżeli przycisk z kodami do GoGa byłby biały, to mogłoby to wskazywać na to, że został wciśnięty. Nic innego na to na screenie nie wskazuje. A napis na przycisku może być dowolny i nie ma nic wspólnego z tym gdzie prowadzi link.,,, Zresztą wydaje się, że pod guzik H7 został podpięty link do GoGa i pewnie zerknięcie w kod tego przycisku pozwoliłoby na uzyskanie odpowiedzi na pytanie co jest problemem.

Poza tym nie rozumiem czemu się wydzierasz. Skoro wysłałeś maila, to czekaj na odpowiedź. I tyle. 

@2real4game Oczywiście, że nie rozumiesz czemu krzyczę bo przecież problem Cię nie dotyczy.  Skoro został źle podpięty guzik to znaczy, że ktoś coś za przeproszeniem s*******ł i jeszcze wziął za to kasę. Ja na ten problem się natknąłem i będę robił aferę aż ktoś to doprowadzi do ładu - bo za to zapłaciłem! Rozumiem, że jak będą Cię w sklepie oszukiwać to ze stoickim spokojem odwrócisz się na pięcie i powiesz "Nic się nie stało".  

@PaVel1224

Tylko dlaczego atakujesz innego klienta w tym przytoczonym przez Ciebie przykladzie sklepu?  Masz wyslac maila do admina, ewentualnie wiadomosc do Ghosta, a nie od razu unosic sie w rozmowie z innymi userami, ktorzy zreszta moga Ci tylko cos doradzic, ale kodu Ci nie wygeneruja. Zreszta chyba lepiej szukac rozwiazania problemu na spokojnie, a nie od razu awanturujac sie. 

• Upvote 1

witam ,mam pytanie co kodów do Assassin'a Creeda black flaga. Sprawa wygląda tak że mam niby wejść na kody.cdaction.pl bo tam mam wpisać ten kod. Po normalnym zalogowaniu ,dokładnie przepisałem kod z płyty i mam takie coś?
Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki.
Pomoże ktoś jakoś w tej sprawie?

@Tesu Toć w swojej pierwszej wypowiedzi w tym temacie i przy okazji pierwszym o tym problemie pisałem cytuję: ".Zgaduję, że bez kontaktu z adminem się nie obejdzie ma ktoś do niego maila?". To zamiast pomóc to mam insynuacje, że nie ten przycisk wcisnąłem, że guzik na stronie źle podpięty. I tyle z waszej chęci pomocy na spokojnie.

Edited by PaVel1224

Wyslij wiadomosc do Ghosta. Jak w ciagu dwoch dni nie dostaniesz odpowiedzi, wyslij kolejna do Smugglera i zapytaj o co kaman i czy Ghost jest na urlopie, a jesli tak, to kto moze Ci pomoc w jego zastepstwie.

Jak pomoglem, to daj plusa. ;)

• Thanks 1

4 hours ago, dudz1ic said:

witam ,mam pytanie co kodów do Assassin'a Creeda black flaga. Sprawa wygląda tak że mam niby wejść na kody.cdaction.pl bo tam mam wpisać ten kod. Po normalnym zalogowaniu ,dokładnie przepisałem kod z płyty i mam takie coś?
Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki.
Pomoże ktoś jakoś w tej sprawie?

Upewnij się, że prawidłowo wprowadzasz kod bez żadnej pomyłki. Bardzo często zdarzają się pomyłki  L z I, I z 1, O z 0 czy V z Y.

Witam,(z góry przepraszam jeżeli wybrałem zły dział,lecz dosyć długo nie odwiedzałem forum,a ten wydawał mi się najodpowiedniejszy) chciałem zapytać,czy jeśli nie zdążyłem aktywować kodu na grę w danym serwisie (chodzi mi konkretnie o Assasin's Creed'a III z numeru 05/2018),to czy jest jeszcze jakaś szansa,że mógłbym się zgłosić po nowy kod lub jakoś odblokować tamten,czy może gra już po prostu przepadła?

38 minut temu, blogger napisał:

Chciałbym zgłosić reklamację kodu ze zdrapki - mimo delikatnego zdrapywania część kodu jest nieczytelna :/

Ten sam problem, próbowałem delikatnie to brzegi tylko zdrapałem, jak przycisnąłem to zdrapałem kawałek kodu mogę wstawić zdjęcie jeśli trzeba.