Skocz do zawartości
TheKerimek

Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action

Polecane posty

Dnia 15.01.2019 o 17:22, larsky napisał:

proszę o instrukcje.

Coenn w sumie przygotował najlepszą instrukcję. Upewnij się, że zarejestrowałeś się na kody.cdaction.pl, bo system korzysta z innej bazy niż to forum.

Dnia 23.12.2018 o 17:52, Coenn napisał:

Kody ze zdrapki wklepuje sie na stronie: https://kody.cdaction.pl/

Tylko najpierw nalezy zarejestrowac tam sobie osobne konto, gdyz strona z kodami nie jest powiazana z Twoim kontem do pisania postow na forum czy zostawiania komentarzy pod newsami na stronie CDA.

Po rejestracji konta na stronie kodow, przyjdzie mejl z linkiem do aktywacji tegoz konta. Nastepnie sie logujesz I wklepujesz kod ze zdrapki.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim się kontaktować w sprawie niedziałającego kodu ze zdrapki? To już kolejny numer, w którym kod mi nie działa. W zeszłym miesiącu odpuściłem sobie pisanie w tej sprawie i jakoś przeżyłem, ale to jest kolejny numer gdzie kod ze zdrapki na stronce kody.cdaction wywala błąd o nieprawidłowym kodzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gazete CD Action w kiosku wraz  zdapką  i kodem ukrytym pod nią.Zrapałem ją pokazał sie kod :  KOW1-UP55-J94G-HBPN chciałem go aktywować i sprawdzić czy żecywiście działa.Okazało sie że nie działa wogule chociaż zotał kupiony w na początku terminu i przed jego końcem.A kupiłem go w Krakowie na przytanku tranwajowym przy Starym Kleparzu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2019 o 14:14, urzytkownik napisał:

Kupiłem gazete CD Action w kiosku wraz  zdapką  i kodem ukrytym pod nią.Zrapałem ją pokazał sie kod :  KOW1-UP55-J94G-HBPN chciałem go aktywować i sprawdzić czy żecywiście działa.Okazało sie że nie działa wogule chociaż zotał kupiony w na początku terminu i przed jego końcem.A kupiłem go w Krakowie na przytanku tranwajowym przy Starym Kleparzu

Po pierwsze - czy kod wpisałeś na stronie kody.cdaction.pl?

Po drugie - nigdy, przenigdy, nie podawaj kodu publicznie. Jeśli popełniłeś błąd próbując aktywować go na Steamie zamiast na kody.cdaction.pl, to niewykluczone, że już przepadł. Bo mógł go aktywować ktoś, kto po prostu zobaczył Twój wpis. Kod jest ukryty pod zdrapką nie bez powodu.

Po trzecie - jeśli masz problemy z kodem, to pisz na adres reklamacja@cdaction.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od wczoraj nie działa strona. Po zalogowaniu wystąpił błąd:

Przekroczono limit czasu połączenia

Serwer kody.cdaction.pl zbyt długo nie odpowiada.

    Witryna może być tymczasowo niedostępna lub przeciążona. Spróbuj ponownie za pewien czas.
    Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.
    Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem cd-action zrejestrowałem się na kody.cda...., ale nie mogłem się zalogować. Dostawałem informacje że login lub hasło jest nie jest poprawne, lub informacje że niemożna nawiązać połaćzenia ze stroną. PO kilku nastu dniach strona na tyle działałą że mogłe mzmienić hasło przez "zapomniałęm hasła" udało mi sie wejść na profil  ale po wpisaniu hasła nic się nie dzieje.

Po kilku nie udanych prubach wpisywania na rużne sposoby spróbowałem się wylogować a następnie zalogować ponownie. Oczywiście strona przestala działać ponownie.  Walcze tak już ponad tydzień i mam dosyć. Jęśli ktoś się tym nie zajmie....   Dopowiedzcie sobie sami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa witryna. Drodzy admini - naprawcie proszę. Brak odpowiedzi ze strony serwera, nie pinguje, słowem - nie bangla. Nie możecie na zdrapce od razu ładować kodu steam czy innej usługi? Po cóż jeszcze po drodze serwis kody.cdaction.pl? Jestem z Wami od początku, przerabiałem cd, dvd, płyty w gównianym opakowaniu nie mieszczącym się  w stojaku, dziwne okładki i inne rzeczy. Te kody mnie wykańczają. Tracę czas na walkę z nimi, zamiast oddawać się błogiemu nieróbstwu przy graniu - po 60 godzinnym tygodniu pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj razem z 300 numerem na półce były magazyny z 01/2019. Niestety kody ważne tylko do końca marca. Można cokolwiek z tym zrobić? Zapłaciłem tyle co na opakowaniu w dniu premiery tego numeru, jednak kody ważne. Szkoda. Pewnie i tak nic z tym nie da się zrobić, ale według mnie tak nie powinno być, trochę zawiewa oszustwem. Przestroga dla innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, scigany napisał:

Dzisiaj razem z 300 numerem na półce były magazyny z 01/2019. Niestety kody ważne tylko do końca marca. Można cokolwiek z tym zrobić? Zapłaciłem tyle co na opakowaniu w dniu premiery tego numeru, jednak kody ważne. Szkoda. Pewnie i tak nic z tym nie da się zrobić, ale według mnie tak nie powinno być, trochę zawiewa oszustwem. Przestroga dla innych.

Tak można. Zgłosić do wydawcy, który to cwaniacki sklep - magazyny z poprzedniego miesiąca w momencie gdy wychodzi nowy numer muszą zostać ODDANE przez sklep/kiosk

do dystrybutora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona z kodami działa cały czas. W przypadku gdy ktoś kilka razy błędnie zaloguje się na konto albo za często odświeża stronę z kodami, wtedy serwis z kodami na kilka godzin blokuje jego IP. Gdy to zrobi pojawia się w przeglądarce komunikat o tym, że strona z kodami jest nieosiągalna.

Trzeba w takim wypadku odczekać kilka godzin i dopiero po takim czasie spróbować się zalogować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...