Skocz do zawartości
TheKerimek

Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action

Polecane posty

Aktywowałem w windos 10 wasz kod do Xbox Game Pass na 1 miesiąc bez podania karty kredytowej - niemam xboxa, chciałem sprawdzic Halo Wars 2: Complete Edition i Gears of war 4 Ultimate edition wszedzie pisze ze sa dostepne z subskrycja Game Pass - to czemu u mnie w Windows sklepie moge tylko sciagnać i zainstalowac podstawowe wersje obu gier kompletne wydania sa niedostepne trzeba zapłacić. Co jest grane ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game Przepraszam bardzo czy Ty nas masz za idiotów i myślisz, że robimy sobie jaja wrzucając screeny z wciśniętym przyciskiem od Kodów z GoG'a (których jak wiadomo po napisie Wyczerpane już nie ma!). Dla jasności Tak ten sam komunikat się pojawia zarówno w przypadku Heroesów jak i GoG'a. O ile o klucze do GoGa nikt nie ma żalu bo to normalne tak w przypadku pełniaka, którego ponoć można odebrać do 4.08 to już są najzwyklejsze jaja! Co gorsza szanowna redakcja w żaden sposób nie odniosła się do problemu - który jak widać nie jest jednorazowym przypadkiem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game Oczywiście, że nie rozumiesz czemu krzyczę bo przecież problem Cię nie dotyczy.  Skoro został źle podpięty guzik to znaczy, że ktoś coś za przeproszeniem s*******ł i jeszcze wziął za to kasę. Ja na ten problem się natknąłem i będę robił aferę aż ktoś to doprowadzi do ładu - bo za to zapłaciłem! Rozumiem, że jak będą Cię w sklepie oszukiwać to ze stoickim spokojem odwrócisz się na pięcie i powiesz "Nic się nie stało".  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PaVel1224

Tylko dlaczego atakujesz innego klienta w tym przytoczonym przez Ciebie przykladzie sklepu?  Masz wyslac maila do admina, ewentualnie wiadomosc do Ghosta, a nie od razu unosic sie w rozmowie z innymi userami, ktorzy zreszta moga Ci tylko cos doradzic, ale kodu Ci nie wygeneruja. Zreszta chyba lepiej szukac rozwiazania problemu na spokojnie, a nie od razu awanturujac sie. 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam pytanie co kodów do Assassin'a Creeda black flaga. Sprawa wygląda tak że mam niby wejść na kody.cdaction.pl bo tam mam wpisać ten kod. Po normalnym zalogowaniu ,dokładnie przepisałem kod z płyty i mam takie coś?
Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki.
Pomoże ktoś jakoś w tej sprawie?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu Toć w swojej pierwszej wypowiedzi w tym temacie i przy okazji pierwszym o tym problemie pisałem cytuję: ".Zgaduję, że bez kontaktu z adminem się nie obejdzie ma ktoś do niego maila?". To zamiast pomóc to mam insynuacje, że nie ten przycisk wcisnąłem, że guzik na stronie źle podpięty. I tyle z waszej chęci pomocy na spokojnie.

Edytowano przez PaVel1224
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslij wiadomosc do Ghosta. Jak w ciagu dwoch dni nie dostaniesz odpowiedzi, wyslij kolejna do Smugglera i zapytaj o co kaman i czy Ghost jest na urlopie, a jesli tak, to kto moze Ci pomoc w jego zastepstwie.

Jak pomoglem, to daj plusa. ;)

  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, dudz1ic said:

witam ,mam pytanie co kodów do Assassin'a Creeda black flaga. Sprawa wygląda tak że mam niby wejść na kody.cdaction.pl bo tam mam wpisać ten kod. Po normalnym zalogowaniu ,dokładnie przepisałem kod z płyty i mam takie coś?
Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki.
Pomoże ktoś jakoś w tej sprawie?

 

Upewnij się, że prawidłowo wprowadzasz kod bez żadnej pomyłki. Bardzo często zdarzają się pomyłki  L z I, I z 1, O z 0 czy V z Y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,(z góry przepraszam jeżeli wybrałem zły dział,lecz dosyć długo nie odwiedzałem forum,a ten wydawał mi się najodpowiedniejszy) chciałem zapytać,czy jeśli nie zdążyłem aktywować kodu na grę w danym serwisie (chodzi mi konkretnie o Assasin's Creed'a III z numeru 05/2018),to czy jest jeszcze jakaś szansa,że mógłbym się zgłosić po nowy kod lub jakoś odblokować tamten,czy może gra już po prostu przepadła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, blogger napisał:

Chciałbym zgłosić reklamację kodu ze zdrapki - mimo delikatnego zdrapywania część kodu jest nieczytelna :/

Ten sam problem, próbowałem delikatnie to brzegi tylko zdrapałem, jak przycisnąłem to zdrapałem kawałek kodu mogę wstawić zdjęcie jeśli trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się spodobał pomysł ze zdrapką i , co za tym idzie, ceną pisma. Problem polegał na tym, że zdrapałem wszystko... Nie wiem w jakiej technologii została zrobiona zdrapka, ale paznokciem nie szło monetą nie szło. Syna linijką delikatnie drapią. Naprawdę delikatnie zdrapałem wszystko do kartonu. Jestem zawiedziony szczerze powiem. Nawet najbardziej badziewne zdrapki z loteryjek z kiosku ruchu szły lepiej. Trudno kody przepadły mam nadzieję. że byłem jedyny tak nieporadny że pierwszy raz w życiu zdarłem zawartość zdrapki. Pozdrawiam bardziej ogarniętych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna rada jak jeszcze ktoś kompletnie nie zdemolował tej zdrapki. Można ją usunąć przy pomocy zwykłej taśmy klejącej. Przykleić taśmę na zdrapkę i delikatnie zerwać, ta srebrna powłoka powinna zostać na taśmie (może wymagać kilku podejść).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...