Skocz do zawartości
TheKerimek

Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action

Polecane posty

Witam.Kupiłem na stacji benzynowej 10 nr CD-ACTION .Po rejestracji i wpisaniu kodu wyskoczyła informacja ,że kod jest już przyporządkowany do innego konta!Co mam robić! Czuje się oszukany!Kod miał być prezentem dla syna /chodzi o czołg premium w WOT/Proszę o pozytywne rozwiązanie mojego problemu.Pozdrawiam. Jeśli trzeba mogę podać ten kod z płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem dotyczący kodów. Mam założone konto, pozornie wszystko jest OK, ale kiedy wszedłem w stronę logowania "Kody" i próbowałem się zalogować (wielokrotnie) ukazywał mi sie komunikat o niepoprawnym haśle. Ponadto kiedy próbowałem "odzyskać" hasło przez email, wyskakiwała informacja o braku istnienia użytkownika o tym emailu. :/ Wie ktoś o co chodzi? Będę bardzo wdzięczny za szybką  pomoc, bo jutro kończy się termin kodów. Pozdrawiam. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem  login i hasło do strony kody.cdaktion,pl i muszę wejść na swoim mailu na linka potwierdzającego, aby można było się zalogować, problem w tym, że nie dostaje nic na maila. Jak długo trzeba czkać na linka czy to normalne, zawsze dostawałem takie rzeczy od razu nie musiałem czekać. Proszę o informację i z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem dzisiaj magazyn CD-Action z grą SOUTH PARK kijek prawdy. Na płycie zamieszczony jest kod aktywacyjny lecz gdy go wpisuje to wyskakuje błąd. Wpisywałem również ten kod na stronie ale nie mogę się zalogować na swoje konto z "zakładce" Kody.

Proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się zalogowć na stronę :https://kody.cdaction.pl

Kiedy prubóję się zalogować wyskakuje mi komunikat że jest niepoprawne hasło albo email mimo że wszystko wpisałem poprawnie. Jeśli klikam odzyskaj hasło wyskakuje mi, że takiego użytkownika nie ma.

Edytowano przez Szoler35
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szoler35 na stronie kody.cdaction.pl musisz założyć nowe konto, bo to, które założyłeś na forum nie podpina się pod stronę kody.cdaction.pl

 

@blitzgamingpl razem z płytą kupiłeś magazyn CD-Action. Otwórz magazyn na stronie 127 i na górze jest ramka, w której jest napisane, co należy zrobić z kodem na płycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem nowe cd action i nie wiem gdzie jest ten kod do lola i jak chce sie zalogowac na kody cdaction pl to nie moge ale próbowałem 10razy cały czas poprawnie w każdym razie gdzie jest ten kod do lola i co zrobić z tym kontem (próbowałem ctr+v ctr+c i tak nie działa ale jest 100%poprawne haslo i email)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem magazyn CDAction z grą South Park Kijek prawdy. To włączam sobie płytkę wchodzę w strone kody.cdaction.pl, loguje się i nagle okazuje się ze nie jestem zalogowany (mimo iż potwierdziłem rejestracje) to mysle ze zapomniałem hasla i wklepuje emaila i jest napisane ,,Użytkownik nie istnieje,,. ZROBILEM JUZ 10 KONT I DALEJ NIE MOGE SIE ZALOGOWAC!!! jak ktoś wie jak to naprawić to proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje ze stroną z kodami? Kiedyś mogłem tam wpisać kod i było ok, po dłuższej przerwie wyskakuję mi że muszę aktywować konto na mojej poczcie(ocb?) ale tam nie mam żadnego linku aktywującego. Nowego konta też nie założę, bo adres e-mail jest już zajęty. Kolejna gra z gazety bezużyteczna! Proszę administrację o rozwiązanie tego problemu, albo pożegnacie się z klientem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2017 o 12:07, czmtojamu napisał:

Mam problem z kodem do gry. Kiedy chcę wpisać kod do steam na waszej stronie wtedy wyskakuje mi że źle wpisałem kod ale wiem że dobre wpisałem. PROSZĘ O POMOC

Moze dlatego, ze na stronie z kodami wpisuje sie klucz nadrukowany na plycie, a dopiero pozniej klikajac na tytule gry uzyskuje sie kod do Steam, ktory trzeba aktywowac na swoim koncie w Steam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to trzeba mieć szczęście żeby zadziałała.Mnie się udało 2 x wczoraj wygenerować sobie i bratu kody do WT, ale dziś chciałem sobie wygenerować do drugiego konta WT i od kilkunastu minut nie mogę się zalogować NA TĄ DRUGĄ STRONĘ! Zrobiłem drugie konto osobne i też nic. Następnym razem przemyśle zakup.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...