Skocz do zawartości
TheKerimek

Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action

Polecane posty

Nie rozumiem w ogóle z czym masz problem. Wszystko jest dokładnie opisane w linku, który wkleiłeś (niepoprawnie zresztą, zasłaniając większość wiadomości). Rejestrujesz się na stronie i wpisujesz tam kod z płyty. Jeżeli nie działa to znaczy, że źle go odczytałeś, ewentualnie strona ma chwilowy problem i trzeba spróbować kiedy indziej. Wszystko jest jasne i nie różni się niczym od wklepywania kodu na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kupiłem nowy magazyn CD-ACTION tylko dla kody do gry World of Tanks przychodzę do domu odpalam kompa i wchodze na stronę kody.cdaction.pl wpisuje kod który jest na płycie
i pisze tak: Kod nieprawidłowy nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. i tutaj jest problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, że kod do Raymana 3 niby jest, niby zadziałał po wpisaniu, wyskoczył komunikat "Aktywacja powiodła się" i... nic się nie dzieje. Po kolejnym odpaleniu gry znów to samo - podaj kod - aktywacja powiodła się - i nic. I tak w koło Macieju... Czy ktoś wie, z czego to wynika i czy są szanse na odpalenie gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również ten sam problem z logowaniem do kodycdaction. Kupuję pismo od samego jego istnienia a tu takie dziwne problemy ???? Czy ktoś może pomóc ????

 

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at kody.cdaction.pl Port 80
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z kodem do strony https://kody.cdaction.pl/

Gdyż jak wpisuję kod wyskakuje mi komunikat pod tytułem:

Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki.

Ktoś wie o co może chodzić?

W razie pytań kod nie był wpisywany,konto aktywne a gazetka świeżo kupiona.

Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Otóż, problem jak w temacie. Dostałem od cioci zeszłomiesięczną gazetę CD-Action (nie mieszkam w Polsce, jednakże staram się kontynuować kolekcjonowanie magazynów) i po wpisaniu kodu, strona powiadamia iż 'Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki.' Czy możliwe jest 'przeterminowanie' kodów (nigdy mi się to nie zdarzyło)? Może ktoś wie, na czym polega problem?

Dziękuję za pomoc i życzę miłego dnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...