Jump to content
Tadzio616132

Utraty pakietów

Recommended Posts

Witajcie , ze względu że jest to mój pierwszy post ogólnie na forum prosiłbym o wyrozumiałość i profesjonalne podejście do sytuacji ;)
Bez zbędnego gadania . Od jakiegoś tygodnia borykam się z problemami z dużymi utratami pakietów 5-20% w zdarzyło się dwa razy że było 60-70% i po prostu wyrzuciło mi internet .
Dzwoniłem do działu obsługi klienta , po wyczerpującej rozmowie oraz próbami podłączania innych routerów oraz łączenia się z innego laptopa doszliśmy do wniosku początkowo że to wina wifi. Po krótkiej chwili znowu było to samo po czym w dziale obsługi stwierdzili że z ich strony jest wszystko okej ponieważ sprawdzili zarówno połączenie jak i zasięg . Internet mam radiówkę i już kompletnie nie wiem co mam robić , oddałem laptopa do naprawy po 2 godzinach facet stwierdził że moja karta sieciowa jest zepsuta a ponieważ nie mogli jej kompletnie znaleźć nigdzie do kupienia podpowiedzieli mi że na chwilę obecną jeżeli zależy mi na internecie żebym kupił taką karte sieciową co się podłącza do laptopa . Tak też zrobiłem lecz na chwilę obecną mam utraty pakietów 1-3 % i ciekawi mnie też czy to jest normalne czy też nie . Mam nadzieję że ktoś będzie mi w stanie pomóc , dodam tylko że laptop to : Acer Aspire Nitro VN7-571G  , karta sieciowa to "qualcomm atheros QCA61x4" 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...