Skocz do zawartości
RedHerring

Fallout 4 - Niekończące się misje.

Polecane posty

Witam,

Czy jest może jakaś lista niekończących się (powtarzających, generowanych losowo) misji do Fallout 4?

Z tego co wiem niektóre misje z tak zwanych Radiant Quests są ograniczone (np misje z nadajnikami Mechanika Toma - już przeszedłem, ale znalazłem anglojęzyczną nazwę misji - Weathervane), a część się powtarza bez końca (pomoc mieszkańcom innych osad, wyzwalanie osad). Teraz się zastanawiam czy misje "Food for the troops" nie są tego typu niekończącymi się misjami czy jest ich ograniczona ilość. Jest trochę męczące latanie w kółko bez przerwy, wolałbym się skupić na misjach, które można naprawdę zakończyć i lista tych powtarzających bez końca bardzo by mi się przydała.

Jeśli ktoś ma taką listę lub wie gdzie ją znaleźć to bardzo bym tą listę poprosił lub link.

Dzięki, pozdrawiam.

Tak już przeszukiwałem internet, widziałem tą listę, no ale trudno. Dzięki mimo wszystko. Tak myślałem, że z czymś takim może być ciężko.

Z racji, że lubię gry przechodzić na 100% to jak już odkryję wszystkie lokacje i poprzechodzę wszystkie misje jakie uda mi się znaleźć to dam znać tutaj jakiego rodzaju misję mi się nie kończą. Pewnie będę wtedy próbował po jakieś 10 razy co najmniej dla pewności, na razie je sobie zostawię. Gra nie jest może całkiem nowa, ale pewnie jeszcze ktoś się znajdzie kto będzie tym zainteresowany.

Ok, wygląda na to, że tylko dwie misje, które są wszędzie wylistowane jako powtarzające się (radiant quests) się kończą. Są to misje dla Trasy (Railroad) - Wiatrowskaz (Weathervane) oraz Concierge (zrobiłem dla Opiekuna jedną misję i nie chciał po tym ze mną gadać).

Edytowano przez RedHerring

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.