Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EzioPL

Laptop do max 4000 zł.

Polecane posty

Szalom!

Poszukuję laptopa. Chciałbym, by owy laptop mieścił się w przedziale 3600 zł - 4000zł (4200 to absolutne max, laptop będzie na raty, wiec coś koło 120-140zł na miesiąc przez 30-36ms)

Fajnie by było, gdyby był w RTV Euro AGD, bo najpewniej tam się udam, ale nie wykluczam tez innych sklepów. Laptop będzie mi służył do pracy, ale przede wszystkim do grania. Nie oczekuję wielkich kokosów. Tak żeby dało się grać w tytuły jak Batallion 1944 czy PUBG. Na youtubie widziałem, że w PUBG można grać przyzwoicie na lapkach za tę kwotę.

Dysk? Może być 1TB HDD, SSD zawsze mogę dokupić w innym terminie. Najlepiej żeby był Windows 10 w zestawie. Zastanawiam się nad grafiką i GTX 1050 to pewnie takie minimum, a max to GTX 1050TI, czyli pewnie tylko z dwóch można wybrać. :D

Moje pomysły: Laptop 1Laptop 2

Poszukuję porady, gdyż w laptoptach jestem laikiem i zazwyczaj miałem z nimi złe wspomnienia. Teraz chciałbym dostać coś fajnego do grania, gdyż obecnie nie mogę sobie pozwolić na komputer stacjonarny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle. Cieszy też fakt 16 GB RAM. Wezmę pod uwagę!

Ktoś ma może jeszcze jakieś propozycje? Wiadomo, iż wolałbym zapłacić jak najmniej i mieć jak najlepiej (typowe polskie myślenie, hihi), ale wiem, że różnica między 8 a 16 GB RAM jest spora i na przestrzeni kolejnych lat może być znacząca. Tak samo jak wybór między GTX 1050 a GTX 1050 Ti. Czy różnice w tych podzespołach są na tyle znaczące, że warto brać lepiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pulsar wygląda całkiem zacnie. Tylko trochę słabo, że bez dysku HDD. Ten 120GB SSD pewnie nie wystarczy mi na zbyt długo, trochę za mało miejsca. A wybór z dodatkowym dyskiem znacząco przekroczy budżet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz zamawiał w morelach to możesz sobie dorzucić bezprzewodową myszkę i podkładkę po złotówce za sztukę
Myszka -> https://www.morele.net/mysz-everest-sm-443-975586/
Podkładka -> https://www.morele.net/podkladka-a4-tech-xgame-x7-200mp-406995/
W przypadku obu powyższych przedmiotów w polu "kod promocyjny" wpisz
59MX1KP0OH
I naciśnij obok "wyślij". Wtedy cena obu przedmiotów zmieni się na 1 złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...