Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojtasss

Lekki laptop,do 2 tys. który odpali CS:GO, może Xiaomi?

Polecane posty

Dzień dobry Szanowni Forumowicze

Tak jak w temacie planuję zmianę laptopa (maks. tydzień), na coś lekkiego, co pozwoliłoby na komfortowe granie w popularną strzelankę CS:GO. Celuję w najniższą jakość (800x600 albo 640x480 i niskie detale) więc myślę, że nowsze GPU z Inteli na spokojnie to uciągną (widziałem w testach). Obecnie mam przejściowo Lenovo Ideapad 100S (z Celeronem N3060) i niestety gra to większości pokaz slajdów.

KONKRETY:

Ma być mobilnie (od bólu może być to 2,2kg :/) 
Ma być tanio (okolice 2k nie chce przekraczać 2300zł)
Ma uciągnąć CS:GO na najniższych detalach w najniższej rozdzelczości (800x600 lub 640x480) tak żeby były te 50-60 fpsów.
Ma być z systemem (chyba że jako studentowi zwykłego uniwerku, kierunku nie-informatycznego przysługuje mi jakiś darmowy Windows 10, ale nigdy nie wiedziałem o co w chodzi w tych miejskich legendach więc nie wiem :c)

Z poprzednich waszych postów najbardziej mi podchodził:  HP 250 G6 - ładne bebechy, SSD i napęd DVD, co mi się przyda, bo chyba promotor mi chciał coś na CD dać do pracy :icon_mrgreen:

Zajarałem się też jak wysłaliście komuś: Lenovo 320 -15IKBN - bo nawet z jakimś NVIDIowskim chipsetem ważył te 2,2 Kg i wydawał się całkiem smukły. Tylko okazało się, że jakbym dorzucił system do przez miesiąc dwa bym żył na zupkach chińskich :uklon: Chyba, że faktycznie da się jakoś taniej to skombinować. Ale ciśnienia na tą Nvidie nie mam :icon_rolleyes:

No i na końcu moja własna propozycja najbardziej mobilny z tych co podałem: Xiaomi Notebook Air 12,5 cala, z testów wynikało, że powinien uciągnąć tego cs'a, i jest taki leciuuutki i fajnyyy (i troche tańszy. :swiety:  Jedyne co to martwię się, że może czegoś nie wiem i pakuję się z tym w jakieś bagno (przesyłkowanie i zatrzymywanie sprzętu przez urząd celny mnie nie odstrasza) bardziej chodzi mi o to, że może jakiś wewnętrzny krąg jest wtajemniczony że te urządzenia są bardzo awaryjne czy cuś a ja o tym nie wiem bo nic nie znalazłem :/

Sorki za długi post, możecie mi coś doradzić? A może macie coś od siebie? Pilna potrzeba! c:
Pozdrawiam i trzymam kciuki że coś razem wymyślimy ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wojtasss napisał:

Ma być z systemem (chyba że jako studentowi zwykłego uniwerku, kierunku nie-informatycznego przysługuje mi jakiś darmowy Windows 10, ale nigdy nie wiedziałem o co w chodzi w tych miejskich legendach więc nie wiem :c)

Wszystko zależy od uczelni. Zatem pytaj w dziekanacie czy gdzie to tam się takie sprawy załatwia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz zamawiał w morelach to możesz sobie dorzucić bezprzewodową myszkę i podkładkę po złotówce za sztukę
Myszka -> https://www.morele.net/mysz-everest-sm-443-975586/
Podkładka -> https://www.morele.net/podkladka-a4-tech-xgame-x7-200mp-406995/
W przypadku obu powyższych przedmiotów w polu "kod promocyjny" wpisz
59MX1KP0OH
I naciśnij obok "wyślij". Wtedy cena obu przedmiotów zmieni się na 1 złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...