Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2018

Polecane posty

@Karateka2 Dead Rising 2 jest na Steam. Wiem, że CDA ma problemy z niedziałającymi płytami, ale w przypadku Dead Rising 2 możesz grę pobrać przez Steam.

@Daawid32 na stronie kody.cdaction.pl musisz założyć nowe konto, ponieważ to konto, na które się logujesz na forum, nie łączy się z kody.cdaction.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SilentBob napisał:

@Karateka2 Dead Rising 2 jest na Steam. Wiem, że CDA ma problemy z niedziałającymi płytami, ale w przypadku Dead Rising 2 możesz grę pobrać przez Steam.

@Daawid32 na stronie kody.cdaction.pl musisz założyć nowe konto, ponieważ to konto, na które się logujesz na forum, nie łączy się z kody.cdaction.pl.

Tam założyłem nowe konto i po aktywacji mejlowej zostałem przekierowany na stronę logowania i ta też nie da się zalogować 

Screenshot_2018-03-09-13-48-33-134_com.android.browser.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daawid32 może coś źle robisz. Nie logowałem się tam przez telefon nigdy, więc nie wiem. Na twoim miejscu spróbowałbym się zalogować przez komputer, a jak nadal będziesz miał problemy, to ja już nie jestem w stanie ci pomóc, musisz skontaktować się z administratorem. Chyba pod adresem mailowym reklamacja@cdaction.pl możesz go znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SilentBob napisał:

@Karateka2 Dead Rising 2 jest na Steam. Wiem, że CDA ma problemy z niedziałającymi płytami, ale w przypadku Dead Rising 2 możesz grę pobrać przez Steam.

@Daawid32 na stronie kody.cdaction.pl musisz założyć nowe konto, ponieważ to konto, na które się logujesz na forum, nie łączy się z kody.cdaction.pl.

No właśnie w tym jest problem ponieważ nałożyłem konto nowe aktywowałem na poczcie mejla którego dostałem i później przekierowalo mnie na stronę logowania i ciągle wychodzi błąd 

26 minut temu, SilentBob napisał:

@Daawid32 może coś źle robisz. Nie logowałem się tam przez telefon nigdy, więc nie wiem. Na twoim miejscu spróbowałbym się zalogować przez komputer, a jak nadal będziesz miał problemy, to ja już nie jestem w stanie ci pomóc, musisz skontaktować się z administratorem. Chyba pod adresem mailowym reklamacja@cdaction.pl możesz go znaleźć.

Proszę państwa logowałem się i przez telefon i przez laptopa i występuje ten sam problem. Nie jestem raczej upośledzony żebym nie mógł wpisać swojego maila i hasła. 2 sprawa to nawet robiłem reset hasła i błąd dalej występuje tak więc rozumiem że jak to w Polsce bywa będę odsyłany od jednej osoby do 2 bo nikt nic nie wiem i nie może pomóc i na to wyjdzie ze kupiłem gazetę i wydałem na nic. Na przyszłość jeżeli macie takie problemy to nie naciagajcie ludzi na pieniądze bo ktoś traci czas i nerwy na problemy których nie powinno być. Trzeba było wydrukować kod bonusowy na pc CD i problem był by rozwiązany. Jestem zniesmaczony i informuję już dziś ze jak kiedykolwiek wyjdzie jakiś kod do mojej ulubionej gry to spewnoscia nie skorzystam z tego czasopisma. Dziękuję i pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daawid32 nie jestem pracownikiem CD-Action, a pomocy próbowałem ci udzielić z własnej, nieprzymuszonej woli. Nie mam wiedzy i narzędzi, żeby skutecznie ci pomóc w twoim problemie. Taką wiedzę i narzędzia posiada użytkownik @Ghost dlatego cię do niego odesłałem pod adres mailowy reklamacja@cdaction.pl

Więcej w tym przypadku nie mogę zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SilentBob napisał:

@Daawid32 nie jestem pracownikiem CD-Action, a pomocy próbowałem ci udzielić z własnej, nieprzymuszonej woli. Nie mam wiedzy i narzędzi, żeby skutecznie ci pomóc w twoim problemie. Taką wiedzę i narzędzia posiada użytkownik @Ghost dlatego cię do niego odesłałem pod adres mailowy reklamacja@cdaction.pl

Więcej w tym przypadku nie mogę zrobić.

możesz np. mu założyć te konto i przekazać dane do logowania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam że winna jest najprawdopodobniej moja niekumatość, ale o ile pobranie kodu ze strony cda poszło mi w miarę gładko, nie jestem w stanie znaleźć downloadu gry Heroes VI.

Zgodnie z informacją możliwość pobrania powinna być gdzieś na TEJ stronie, ale nie widzę gdzie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dziwny problem z Heroes VI.

Gra pobrała się instalacja przeszła, uruchomienie i gra powoduje błąd sterownika graficznego do tego stopnia, iż system awaryjnie zatrzymuje działanie całej karty graficznej.

System W10, GTX 960 z aktualnymi sterownikami.

Brak podobnych problemów na stronach pomocy technicznej, więc trudno mi nawet dociec co może być nie tak.

To jedyny tytuł powodujący problemy, wiec hardware odpada, weryfikacja instalacji nie znalazła błędów, wiec gra nie lubi geforców??

Ktoś napotkał podobny problem, ew jakieś sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Shadow555 napisał:

Witam.

Mam dziwny problem z Heroes VI.

Gra pobrała się instalacja przeszła, uruchomienie i gra powoduje błąd sterownika graficznego do tego stopnia, iż system awaryjnie zatrzymuje działanie całej karty graficznej.

System W10, GTX 960 z aktualnymi sterownikami.

Witaj. Aby tę grę uruchomić, musisz wejść w Panel Sterowania (ten stary) czyli na pasku w lupie wpisujesz Panel sterowania i klikasz następnie przy Programach w odinstaluj program. Jak już to zrobisz masz z lewej strony napis: Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows. Jak już tu klikniesz pojawi się okienko i w nim szukasz opcji: Składniki starszej wersji. Rozwijasz i zaznaczasz DirectPlay. Dajesz ok i restart. Oczywiście musisz działać na koncie z uprawnieniami administratora.

 

directplay.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gilban napisał:

Witaj. Aby tę grę uruchomić, musisz wejść w Panel Sterowania (ten stary) czyli na pasku w lupie wpisujesz Panel sterowania i klikasz następnie przy Programach w odinstaluj program. Jak już to zrobisz masz z lewej strony napis: Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows. Jak już tu klikniesz pojawi się okienko i w nim szukasz opcji: Składniki starszej wersji. Rozwijasz i zaznaczasz DirectPlay. Dajesz ok i restart. Oczywiście musisz działać na koncie z uprawnieniami administratora.

 

Wszedłem i opcja DirectPlay jest aktywna, dokładnie jak na screenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update z dozą sarkazmu...

Udało mi się przynajmniej częściowo rozwiązać w/w problem. Tu szczere podziękowania dla orka i jego posta

W sytuacji gdzie mamy w10 oraz faktu ze gra jest ściągana z uplay wszystkie pozostałe opcje odpadają poza pkt 2. (usuniecie plików z katalogu). Niemniej zabieg ten zadziałał.... i tu wchodzi sarkazm i kluczowe "częściowo".

Program uruchamia się na domyślnych ustawieniach, które w moim przypadku to 1920x1080 w jakości "custom" które są lekko powyżej medium, bez vsync oraz z odświeżaniem 25Hz. Jak na grę która planowana była na serie 8800GT, a ma do dyspozycji 960GTX, to ubogo...

KAŻDA modyfikacja ustawień choćby najdrobniejsza (nawet zmiana jakości tekstur czy cieni, włączając to ustawienia predefiniowane jako medium czy low) sprawia że gra uruchamia symfonie błędów uwieńczoną krytycznym zatrzymaniem sterownika graficznego dla całego systemu, każąc nam restartować komputer, bo nie ma jak zrestartować sterownika video w inny sposób. A przynajmniej ja nie znam innego sposobu. Czytając różne fora z problemami herosów 6, gra naprawdę nie lubi nvidii i jak widać pomimo lat problem nadal istnieje. Chwała Ubi i im podobnym w kwestii optymalizacji. No i nie zapominajmy, ze gra nie ma żadnego wsparcia optymalizacji przez układ nvidii, jak również GeForce Experience nie widzi tego tytułu w swojej bibliotece, jakby programiści ignorowała jednego z dystrybutorów kart graficznych (problemów z Radeonami nikt nie raportował).

W moim odczuciu wiec albo gramy na ustawieniach jakie narzuca nam system bez względu na to jakie one są (przy 25Hz nie jest źle, ale oczy bolą po godzinie), albo żegnamy szóstą odsłonę serii z lekkim niesmakiem.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj gazetkę, pobrałem kod aktywacyjny. Jak wpisuję go na steam, to pisze że nieprawidłowy kod. W oknie na steam są napisane formaty kodów AAAAA-BBBBB-CCCCC albo AAAAABBBBBCCCCC a ja mam kod w formie AAAA-BBBB-CCCC-DDDD. Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam szybkie pytanie do forumowiczów. Po wpisaniu kodu na Heroes 6 w Uplay' u gra została dodana do mojej biblioteki, tyle że wyświetla się, że jest to Heroes 6  Cienie Mroku, i tu moje pytanie, czy jest to błąd jakiś ze strony Uplay i po pobraniu będę miał podstawowe Heroes 6, czy rzeczywiście pobierze mi ten dodatek, który już kiedyś ograłem, nie chcę sprawdzać tego samemu bo szkoda mi mojego ograniczonego transferu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...