Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2018

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2018

BONUSY

1. Zniżka 50 zł na myszkę Logitech G603.

2. Dwustronny plakat z kalendarzem.

3. Kody do World of Tanks.

PEŁNE WERSJE

2. Dead Rising 2 PL/EN (Steam)

1.  Might & Magic: Heroes VI PL/EN (internet. Uplay)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Dead Rising 2 bardzo się cieszę, ale  mam nadzieję, że głównym pełniakiem nie będzie FC4, bo kupiłem ostatnio go sobie za 100 zł na Xboxa wraz z Primalem. I jeszcze jedno- od kiedy pelniaki w CDA są ograniczone czasowo i jak długo można je aktywować? Pytam bo chciałbym sobie kupić archiwalny numer z Allegro, ale nie wiem czy pelniak będzie działał :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, ale mam nadzieję, że główny pełniak to będzie jakaś świetna gra bo ostatnio nie mam w co grać... może Oblivion? Ogółem jednak najbardziej szkoda, że tak późno dajecie ten plakat z kalendarzem, ale fajnie, że jest na nim KD:C które jest moim zdaniem najlepszym RPG-iem od czasów Wiedźmina 3. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też jest problem z kodem do pełnej wersji gry: Might and Magic Heros VI? Po wpisaniu na stronę kody.cdaction wszedłem na stronę, lecz kodu do wymienionej wyżej gry nie dostałem, w zamian pokazał się komunikat o braku dostępnych kodów. Czasopismo kupione dziś rano.Wyświetla toz Nie znaleziono wolnych numerów seryjnych. Skontaktuj się z adminem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma problem z uruchomienie gry Dead Rising 2 to niech zrobi tak:

1. Należy pobrać program Games for Windows Live i go zainstalować.

2. Program po uruchomieniu będzie chciał pobrać kilka dodatkowych programów więc mu należy na to pozwolić.

3. Jeżeli program przy próbie uruchomienia będzie chciał żeby zainstalować kolejny program więc należy to zrobić (ten program należy pobrać osobno).  Jeżeli nie i program się uruchomi to jest ok.

4. Gdy program się uruchomi to będzie chciał żeby się zalogować do konta M$ ale tego nie trzeba robić. Wystarczy że się uruchomi. Program można wyłączyć. On jest tylko potrzebny do uruchomienia gry. Po zainstalowaniu można o nim zapomnieć.

5. Gdy wykonasz wszystkie czynności to należy spróbować uruchomić grę. Jeżeli się uruchomi to znaczy że jest wszystko ok. Jeżeli nie należy wykonać kolejny krok.

6. Wejdź do głównego katalogu gry i kliknij prawym klawiszem myszy na ikonę startującą grę. Z menu podręcznego wybierz właściwości i w oknie ustaw żeby gra uruchamiał się w trybie z godności W7. Potem spróbuj uruchomić grę. Mi ten zabieg mógł i gra się teraz uruchamia. Jakby kto pytał mam W8.1 64 bit.

Jeszcze dodam że w necie można sobie pobrać spolszczenie do tej gry i jak na razie gra na tym spolszczeniu działa bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Po pierwsze: Games for Windows Live pod Windows 10 nie działa. Czyli pierwszy pełniak stracony.

Po drugie mamy pseudo zniżkę na gryzonia w Komputroniku, gdzie kosztuje 289 zł. Chyba cena taka jest specjalna do tych kodów, gdyż w firmie Karen ten gryzoń kosztuje: 241,70. A firma Karen i Komputronik to jest Jedno i to samo. Czyli tak jak mamy Żabkę i Fresh. Też to jest jedno i to samo.

W wielu innych sklepach gryzoń kosztuje 249 zł, czyli jak wyżej cena ustawiona pod promocję, aby za dużo na niej nie stracić, jednym słowem kpina.

Cena czasopisma wyższa niż zwykle, a jeden pełniak i promocja na mysz nadają się do spłukania wodą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gilban nie instalowałem jeszcze Dead Rising 2, ale... Games for Windows Live W OGÓLE nie działa już od kilku dobrych lat. Nie wiem, czy uniemożliwia to uruchomienie gry... ale jakby tak było, zaraz zleciałoby się tu mnóstwo osób, które nie mogą włączyć tej gry. Na razie jesteś tylko ty.

Promocji na mysz nikt nie każe ci wykorzystywać. Jeśli tylko dla niej kupiłeś ten numer, to... cóż... Sam żeś się wkopał. :) Poza grami (albo, jeśli nie możesz uruchomić Dead Rising 2 - jedną grą) masz magazyn, w którym jest sporo fajnych tekstów. No chyba że nie czytasz. Ale w takim wypadku dlaczego się plujesz o grę, która jest dołączona do pisma, a tobie nie działa i promocję na myszkę, którą gdzie indziej możesz kupić taniej? Trochę hipokryzja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gilban napisał:

Witam.

 

Po pierwsze: Games for Windows Live pod Windows 10 nie działa. Czyli pierwszy pełniak stracony.

Po drugie mamy pseudo zniżkę na gryzonia w Komputroniku, gdzie kosztuje 289 zł. Chyba cena taka jest specjalna do tych kodów, gdyż w firmie Karen ten gryzoń kosztuje: 241,70. A firma Karen i Komputronik to jest Jedno i to samo. Czyli tak jak mamy Żabkę i Fresh. Też to jest jedno i to samo.

W wielu innych sklepach gryzoń kosztuje 249 zł, czyli jak wyżej cena ustawiona pod promocję, aby za dużo na niej nie stracić, jednym słowem kpina.

Cena czasopisma wyższa niż zwykle, a jeden pełniak i promocja na mysz nadają się do spłukania wodą.

Panie co za bzdury gadasz. DR 2 nie wymaga GFWL do działania. Po ściągnięciu ze Steama wszystko działa elegancko (poza pierszym uruchomieniem zakończonym restartem pc :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o najnowszy numer dead rising 2 po prostu jest ona niemozliwa do odczytania tak zreszta dzieje sie z wiekszoscia płyt dołaczonych do cda ktore sa tandetnie wykonane

moj czytnik mam 2 czyta wszystkie inne płyty tylko te z cda nie, płyta odczytuje sie na laptopie z tym ze ja nie gram na laptopie 

co mam zrobic teraz?

 

mam tez pytanie dlaczego tak sie dzieje rozumiem ze pewnie przez pieniadze ze lepiej jest wydac jakas niedizłajaca tandete i zaoszczedzic 5gr na plycie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...