Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Friedrich

[ROZWIĄZANE] Problem z pedrivem - "G:\ Nazwa katalogu jest nieprawidłowa"

Polecane posty

Cześć,

Posiadam pendriva Kingston DataTraveler 100 G3 8GB. Dzisiaj chciałem utworzyć sobie na nim obraz systemu Windows 10 (poprzez ich program - Media Creation Tool). Podczas drugiego etapu (tworzenie dyku flash USB) laptop dostał tak jakby zwiechy (Eksplorator Windows się rozkraczył i nie dało rady go ponownie uruchomić z menedżera zadań), więc zresetowałem laptop. Po ponownym włączeniu lapka i podłączeniu pendriva wyskakuje mi błąd jak w tytule. Nie można go ani sformatować ani naprawić ("system windows nie ma dostępu...") w eksploratorze pokazuje się jako "Dysk USB" bez widocznej pojemności. Na drugim PC to samo, z tym że po podłączeniu prosi o format, ale też nie może go ukończyć (w rubryce "pojemność" widnieje "pojemność nieznana"). W menedżerze urządzeń go widać bez problemu. 

Spoiler

Fv1xYgu.jpg

W powyższym spoilerze znajduje się zrzut ekranu przedstawiający to co widzę we właściwościach. Tutaj z pewną zmianą, bo za każdym razem gdy wejdę w zakładkę "woluminy" wszędzie mam znak "-" i gdy kliknę przycisk "wypełnij" pojawia się to co widać w okienku po lewej stronie. Niestety po każdorazowej "okejce" wszystko wraca do "-".

Da radę go jakoś odratować?

Z góry Dzięki.

EDIT.

Udało mi się rozwiązać problem przy pomocy programu Bootice, poradnik TUTAJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...