Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stacherka5

Co myślicie o tym zestawie? 3600 bez grafiki

Polecane posty

Zasilacz zmieniłbym na Corsair CX550 - lepszy jakościowo i elektrycznie plus dłuższa gwarancja. Tracisz jednak częściowo odpinane kable.

Płyta główna, dorzuć do https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z370-killer-sli-1533537 - Z370 Pro 4 do kręcenia średnio się nadaje. Lub do https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z370-sli-plus-978519/ - wtedy zyskasz też lepsze audio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp juz zamówiony

https://www.morele.net/inventory/info/ad8c22b8/

Jakiś tam rabacik dali w morele jakies 80 zł na wszystkim zawsze coś ;)

Dodatkowo zmieniłem zasilacz oraz chłodzenie wczesniej miało być SilentiumPC Supremo M2 Gold 550W oraz Thermalright Macho X2

płyta tez zmieniona wedlug waszych zaleceń na msi z370 sli plus

Mam nadzieje ze zasilacz dobry wybrałem oraz ze chłodzenie da rade w przyszłości napewno cos bede podkrecał

Monitor mam narazie lg 21" full hd ze starego zestawu narazie zostanie ale jak tylko cos grosza wpadnie zbednego to zmienie jaki byście polecali tak do 600zł?

Teraz tylko musze jakiegoś gtx 1070 wyczaic na olx

@ Aha a ile bym wziął za starego

Phenom 965BE

4gb ram ddr

hdd 500gb

radeon hd 6850 gigabyte

chłodzenie silentium fortis 3he

całkiem fajna obudowa

naped dvd

płyta gigabyte nie pamietam modelu

czytnik kart pamięci

zasilacz modecom carbon 530 w

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj tylko z zakupami na OLX bo namnożyło się tam oszustów i zwykłych złodziei. Albo bierz odbiór osobisty i sprawdź co kupujesz albo poproś o sprzedaż przez Allegro. Znajomy kupił okazyjnie 1060 6 GB  i dostał złom. Zero kontaktu ze sprzedawcą, 1500 zł w plecy bo chciał 100 zł zaoszczędzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem sobie olx w poszukiwaniu grafiki  i takie cos sie trafiło 31313.thumb.jpg.60d6ade883ba7b6c8dce44096f86b710.jpg

19 lutego wyszło ogłoszenie z identycznym opisem tylko ze do sprzedania było 

EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC Black Edition napisałem do gościa wieczorem a rano ogloszenia i konta goscia juz nie było.

Jakiś oszust jak myślicie?

@ po wklejeniu adresu obrazu do wyszukiwanie obrazem w google wyszkoczyły linki do ebay i jakiegos chinskiego portalu aukcyjnego z identycznym zdjeciem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żebyś kupił gtx 1070 za 2000 zł. Obstawiam, że albo szrot (kupiony rok temu ale bez gwarancji), albo sprzedawca to złodziej. Realnie trzeba liczyć kwotę między 2200 a 2500 zł. Z tego co się orientuję, to żadnych nowych kart w kwietniu nie będzie. Coś mi się obiło o 3 kwartale tego roku (czyli po wakacjach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Equisetum napisał:

Obstawiam, że albo szrot (kupiony rok temu ale bez gwarancji)

Nie rozumiem, choćby karta była roczna czy nawet dwuletnia to jesli jest sprawna to czemu nie? w moim starym kompie składanym 8 lat temu siedzi radeon hd 6850 i smiga cały czas bez żadnych zarzutów kapke podkrecony z 820 na 870 juz tyle czasu działa i nie ma problemu

26 minut temu, Equisetum napisał:

Z tego co się orientuję, to żadnych nowych kart w kwietniu nie będzie. Coś mi się obiło o 3 kwartale tego roku (czyli po wakacjach).

Nom czytałem tez na pure.pc własnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty mają standardową gwarancję dwa lub trzy lata, jeżeli ktoś sprzedaje kartę roczną, ale nie daje na nią gwarancji (dowodu sprzedaży ze sklepu) to masz duże prawdopodobieństwo, że masz do czynienia ze złomem, lub coś było kombinowane. Głupio byłoby kupić sprzęt za 2000 zł a po miesiącu mieć spaloną kartę. Weź pod uwagę, że część tych kart kopała po 24 h od powiedzmy roku i może być w bardzo złym stanie. Lepiej dmuchać na zimne niż później płakać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2018 o 00:10, Equisetum napisał:

Z tego co się orientuję, to żadnych nowych kart w kwietniu nie będzie. Coś mi się obiło o 3 kwartale tego roku (czyli po wakacjach).

Mowa była o tym, że karty graficzne mają ponoć drożeć co najmniej do trzeciego kwartału tego roku. Co nie znaczy, że wcześniej nie ujrzymy nowej generacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2018 o 10:00, Equisetum napisał:

Karty mają standardową gwarancję dwa lub trzy lata, jeżeli ktoś sprzedaje kartę roczną, ale nie daje na nią gwarancji (dowodu sprzedaży ze sklepu) to masz duże prawdopodobieństwo, że masz do czynienia ze złomem, lub coś było kombinowane. Głupio byłoby kupić sprzęt za 2000 zł a po miesiącu mieć spaloną kartę. Weź pod uwagę, że część tych kart kopała po 24 h od powiedzmy roku i może być w bardzo złym stanie. Lepiej dmuchać na zimne niż później płakać.

Wiesz jest spora nawet grupa ludzi, którzy kupują nowe i wywalają dowody zakupy, bo przecież nowe to się nie popsuje. Przykładowo moja mama. Od niej co byś nie kupił to paragonu Ci nie da bo zazwyczaj wszystko wywalone do kosza razem z opakowaniem :D Niektórzy nawet jak zgubią paragon czy tam fakturę to im nie przyjdzie do głowy wystąpić do sklepu o duplikat. Sam kiedyś coś sprzedawałem do czego zgubiłem fakturę. Sklep bez problemu wystawił kolejną. No ale niektórzy na to nie wpadną. Także jak sprzęt bez gwarancji to ja bym w pierwszej kolejności pytał sprzedającego dlaczego nie daje paragonu czy tam faktury i ewentualnie uświadomił go, że jednak może go bez problemu załatwić. Ewentualnie niektórzy myślą, że jak mają na fakturze więcej części to tą co sprzedają wystawiają bez gwarancji, bo nie wpadną na pomysł, że można zrobić ksero i tak samo będzie obowiązywać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...