Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SolInvictus

Telewizor do Switcha (do 40 cali)

Polecane posty

Jako, ze wczesniej pomogliscie mi w doborze swietnej myszki, tym razem zwracam sie do Was o pomoc w wyborze telewizora do Switcha. Ow ma miec do 40 cali, a postawiony zostanie na stoliku - nie potrzebuje opcji wieszania go na scianie. Jego przeznaczeniem bedzie jedynie granie na Switchu. Obecnie w sklepach kroluja telewizory 4K HDR, ale Switch tych standardow nie obsluguje, wiec nie wiem, czy jest jakikolwiek sens kupowania takiego. Jesli ktos taki widzi, niech powie, bo zwyczajnie nie orientuje sie w temacie. Nie kieruje mna oszczednosc, a brak takiej potrzeby, ktory byc moze wynika z braku wiedzy. Wzgledy zakupu odbiornika na lata mnie nie dotycza, bo od ogladania telewizji mam inny, ktory jednak nie nadaje sie do gier, bo czasami korzystaja z niego inni domownicy. Jesli chodzi o budzet podejscie jest proste - dobry, warty zakupu telewizor. Najlepszy stosunek ceny do jakosci - ze zdecydowanym naciskiem na jakosc. Jesli mam odczuc roznice, z checia doplace, jesli nie - nie ma to sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...