Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szatan8888

Podzespoły

Polecane posty

Witam co mógł bym pozmieniać w moim sprzęcie ponieważ chciał bym powrócić do grania w nowsze gry mogę wydać 3000zł i7-2700k procesor AMD HD 7970 karta graficzna be quiet 550w zasilacz 16GB ram 1TB dysk twardy dysk ssd 126 Gb ASROCK Z77 EXTREM płyta główna 

Problemy są komputer resetuje się i wyskakuje przez 5 sekund dysk error i za chwile już jest normalnie wymieniłem dysk twardy i dysk ssd i nadal ten problem pojawia się dwa razy wgrałem Windowsa oddałem do informatyka ale nie poradził sobie z tym i w dodatku uszkodził mi płytę główną jak wyjmował kartę graficzną bo zapomniał nacisnąć tą blokadę ale tak to normalnie się uruchamia tylko tej blokady nie ma z kartą graficzną są problemy takie że wyskakuje komunikat że error virtu mvp dlatego chciał bym pozmieniać co nieco mogę dołożyć więcej do sprzętu jeżeli to wymaga 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie czytam że fatalnie teraz jest ale ten gtx 1060 6gb by mi wystarczył chyba ja nie potrzebuje grać na ultra bo zawsze grałem na średnich albo niskich i mi to wystarczało w sumie grałem na mojej karcie w assasina nowego lub pub ale teraz jakieś errory mam z virtu i dyskiem od 2 miesięcy dlatego chce coś pozmieniać  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam temat ponieważ nadal mam błędy tego typu pobieram aktualizację do windows 7 i mam kod np. 80072ee2,8024402F,80073712

Mam też crash zdjęcie nie jest uchwycone w całości może już ktoś miał taką przypadłość

Jak nie uda mi się do wyleczyć to oddam do jakiegoś informatyka 1 marca 

IMG_0301[1].JPG

Dodam także gry jak instaluje np. pubg assassin 20,30%  nagle jest też crash 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...