Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oskarinieke

Rozwiązany: SteelSeries Rival 100 Forged Red

Polecane posty

Witam, piszę tu często ale ten temat jest tylko w formie takiego zapytania. Czy ma ktoś SteelSeries Rival 100 Forged Red i może mi powiedzieć czy fajna ta mysz i jeżeli możecie to podesłać jakieś jej zdjęcie? I czy dla prawo ręcznego (gram chyba palmem, cała ręka spoczywa na myszce) będzie spoko. Z góry dzięki za wszystkie opowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2018 o 23:39, alicer24 napisał:

Ja bym rivala 100 unikał. Scroll lubi szwankować, a zanim będziesz miał dwuklik - popsuje się plastik który klika mikroprzełącznik. W necie możesz znaleść skarżących się na ten problem.

A ja polecę. Korzystam od dwóch lat (wersję czarną) dosyć intensywnie i zero problemów, z wyłączeniem może złażącego od dołu czarnego materiału pokrywającego myszkę, ale to raczej efekt wożenia jej bez futerału + potliwych łap. Znajomy także ma, także jest zadowolony. Być może to fart, że trafiliśmy na takie egzemplarze, bo skoro ludzie skarżą się na problemy, to zapewne takie się zdarzają, ale jeśli już uda się ustrzelić dobry egzemplarz to imo fantastyczna myszka. Przy czym nie zachęcam do ryzyka, jeśli masz jakieś obawy co do jakości, no i wyszedł już chyba jej następca, ale nie siedzę w temacie i nie wiem czy wart jest dopłaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...