Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misiek735

Rozwiązany: Fallout 4 - Nie uruchamia się

Polecane posty

Witam. Mój problem polega na natychmiastowym wyłączeniu się gry Fallout 4 po jej uruchomieniu, a właściwie po ekranie "Naciśnij dowolny przycisk, aby rozpocząć". Po naciśnięciu dowolnego przycisku, gra przenosi mnie do głównego menu gry na dosłownie jedną sekundę, po czym automatycznie się wyłącza. Po jej zamknięciu nie wyskakuje żaden komunikat, ani error, nic. Posiadam nowy, świeży dysk, więc formatowanie go raczej nic nie da. Grę posiadam na Steam, próbowałem sprawdzać spójność plików gry, lecz nic to nie dało. Sterowniki do karty graficznej mam aktualne. Dodam, że nie miałem problemów z grą na starym dysku. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam i życzę miłego dnia! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobisz z tym nic. Nie formatuj, nie reinstaluj, nie sprawdzaj spójności, to się nazywa magia creation clubu. Greedhesda namieszała z tym badziewiem i jakoś od połowy grudnia masa graczy z Europy ma ten problem a oni nic, chociaż dobrze wiedzą o problemie. 
Jedyne co możesz zrobić to albo odłączać kabel od internetu przed włączeniem fo4, albo (jak ja zrobiłem) zablokować fo4 firewallem. Spokojnie, zablokowany fallout nadal ma naliczany czas na steamie i osiągnięcia wpadają normalnie, tak na wypadek jakbyś się chciał zapytać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sposób z odłączeniem kabla od internetu zadziałał, jednak zablokowanie fo4 firewallem nic nie dało. Szkoda, bo zależy mi na tym, by podczas gry działały aplikacje w tle, które wymagają połączenia z internetem (np. Spotify albo Team Speak) :/ 

EDIT: Jednak wszystko działa, wystarczyło zablokować Fallout'a 4 w regule przychodzącej jak i w regule wychodzącej. 

Problem został rozwiązany, dziękuję za pomoc, pozdrawiam i życzę miłego dnia! :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...