Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cappi

Gtx 960 4gb na coś innego do 2000zł

Polecane posty

Potrzebuje malej pomocy podczas wejścia do starego Windows albo próby instalacji go nie działa myszka ani klawiatura.  W uefi wszystko uefi. 

 

Ryzen 1600

Asrock fatality gaming x x370

Corsaid venegence lpx 3000 8gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem podkręcanie na napięciu 1.35V kręci się na boxie do 3.8, a temperatura dochodzi do 77-80 stopki, a na 3.9 przechodzi do 80 i restart, do znaczy, że jest do górna granica mozliwości tego procesora czy box już nie daje rady. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej gorna granica przy tym napieciu, bo 80 stopni pod obciazeniem to jeszcze akceptowalna temperatura (choc dosc wysoka jezeli mialby tak sie grzac na codzien). Mozesz sprobowac podbic troche wyzej i sprawdzic, choc AMD zaleca nie przekraczac 1.35V przy dlugodystansowym uzytkowaniu PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprawdzeniu programem Thaiphoon moje pamięci okazały się hynixem to chyba nie da rady ich ustawić na 2933mhz Albo to moze być ze kości mam 1/3, zamiast 2/4? 

 

///edit po przepięciu kości na A2 i B2 2933 załapało, ale dalej nie mogę cl15 zrobić, 16 jest.

11111111111111111111111111111111.PNG

41sed.PNG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Cappi napisał:

Albo to moze być ze kości mam 1/3, zamiast 2/4? 

Masz na myśli obsadzone sloty? Jeśli tak, to może to sprawiać problemy - najlepiej kierować się instrukcją płyty głównej.

Fakt, że to kości Hynixa nie wyklucza ich działania na 3000 MHz. Trzeba szukać jak najlepszych ustawień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...