Skocz do zawartości
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2018

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2018

Bonus

1. Kod zniżkowy na 10 zł do sklepu Othertees.com

Pełne wersje

4. Bridge Constructor EN (Steam+ DVD)

3. Inner Voices PL/EN (DVD + DRM-free)

2. The Dark Eye: Chains of Satinav PL/EN (Steam)

1. Resident Evil 0 HD EN (Steam + DVD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, żaden z pełniaków mnie nie przekonuje. Serii Resident Evil nie lubię, The Dark Eye niestety odpada z przyczyn technicznych, a The Inner Voices i Bridge Constructor nie prezentują się szczególnie zachęcająco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Residenta na liście życzeń Steam, kolejną pozycja będzie odhaczona na tej platformie.  Widzę, że przez najbliższy czas teraz będą pełniaki od Capcomu, który jest bardzo płodnym studiem, podobnie, jak firma Daedalic, więc muszę pamiętać, żeby nic nie kupować przez parę miesięcy od tych firm na wyprzedaży, a nóż się trafi znowu jako pełniak CDA ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem z DLC Trains do bridge constructor.

Mianowicie zbudowałem 2 mosty, przy próbie włączenia trzecigo wyskakuje okienko z propozycją zakupu dlc trains. Czy dlc jest dostępne, czy też nie?

Gra aktywowana i poprana przez steam. Inne dlc działają poprawnie.

IMG_20180210_215359.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎09‎.‎02‎.‎2018 o 16:35, Runfis napisał:

Mam pytanie co do Bridge constructor; na końcu CDA w zawartości jest informacja, że "w naszej wersji znajdziecie też DLC Trains". Czy chodzi o to DLC? http://store.steampowered.com/app/463810/Bridge_Constructor_Trains__Expansion_Pack/
Jeśli tak, to czy nie powinno być osobnego kodu? :)

Dołączam się do pytania. Gra, wbrew temu co jest napisane w magazynie, nie zawiera dodatku "Trains", a jedynie trial pozwalający na budowę dwóch pierwszych mostów z tego DLC. Potem pojawia się plansza którą zamieścił na screenie @Kuba3003.

Edytowano przez Dj Ogi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, poczontek51 napisał:

u mnie działa to inner voices po pierwsze nie ma ikony,instaluje net frame work chociaż w windows 10 jest 4.7 i po włączeniu vr jest czarny pusty ekran i standard także nie działa,nie wiem dlaczego czy może dodatkowo trzeba zainstalować rift cat 2.0,macie jakieś pomysły???i odkąd wyszedł od amd adrenalin driver to czasami mam blue screena jakiś plik od ati systemowy wykonuje błąd wyskakuje skrót do zeskanowania prowadzący do zgłoszenia na forum Microsoftu...

może napisz jeszcze raz po ludzku o co ci chodzi bo nic z tego nie rozumiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎15‎.‎02‎.‎2018 o 13:09, Runfis napisał:

Zobaczyli pewnie, że jest Trains na liście map to napisali, że gra zawiera to DLC. Szkoda tylko, że nie spojrzeli na wielki napis "Get it now! Trains" w menu głównym. :tongue:

Szkoda iż redakcja w żaden sposób nie odniosła się do problemu/błędu udając że go nie ma - nawet na forum nikt nie odpisał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dj Ogi napisał:

Szkoda iż redakcja w żaden sposób nie odniosła się do problemu/błędu udając że go nie ma - nawet na forum nikt nie odpisał...

Na e-maila do redakcji też zero reakcji

Edytowano przez Kuba3003
błąd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dj Ogi napisał:

@SilentBob Chyba przesadzasz, poza tym od tego jest właśnie forum, a nie jakiś portal społecznościowy, na którym nie mam zamiaru nigdy zaistnieć...

Tbh to więcej zdziałasz jak popytasz na głównej zamiast na forum. Znaczy i tak nie dostaniesz odpowiedzi raczej, ale tam jest większe prawdopodobieństwo, że przeczytają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...