Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bitex93

Sterowniki: Windows 10 a oficjalna strona producenta

Polecane posty

Witam,

Niedawno zaopatrzyłem się w model laptopa Legion Y520-15IKBN od Lenovo bez systemu i jestem świeżo po instalacji 10, ale chcąc mieć wszystko "zapięte na ostatni guzik" pozostaje dla mnie kwestia czy muszę oddzielnie instalować sterowniki do wszystkich urządzeń czy Windows 10 przy instalacji od razu zaopatruje wszystko na podstawowy poziom?

Odnalazłem oficjalną stronę producenta z listą sterowników specjalnie dedykowanych dla tego modelu:

https://pcsupport.lenovo.com/au/pl/products/laptops-and-netbooks/legion-series/legion-y520-15ikbn/downloads

Jeśli faktycznie wszystko muszę aktualizować, czy jest jakaś bezpieczna kolejność oraz podstawowe kroki jeśli chodzi o instalację tego wszystkiego?

W razie czego podaję specyfikację modelu:

-Intel Core i5-7300HQ

-Dysk 128 GB SSD M.2 PCIe Samsung MZVWL128HEGR-000L2 / PM961

-NVIDIA GeForce GTX 1050 (4096 MB GDDR5)
+ Intel HD Graphics 630

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie najlepiej zacząć od instalacji sterowników od chipsetu płyty głównej ale to to tak lepiej skorzystać z instalatora ze strony Intela a sterowniki od karty graficznej ze strony nVidia z racji tego, że na stronie Lenovo są wersje z końca 2017 roku.  To co jest w sekcji narzędzia i w diagnostyka możesz opuścić. Sterownik od WI-FI też lepiej wyszukaj na stronie Intela a od zwykłej sieci na stronie Realteka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...