Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mischel

Rozwiązany: Mechaniczna klawiatura z płaskimi klawiszami.

Polecane posty

Witam

Wczoraj zalałem swoją k7 od gigabita i muszę zakupić coś nowego. Nie chce już trzeciego egzemplarza k7 i wolałbym coś mechanicznego ale czy istnieją mechaniki z płaskimi klawiszami? Drugim warunkiem jest pokrętło do regulacji głośności z którego dość często korzystam. Jakby nie patrzeć na wysokość klawiszy to ideałem byłaby k70 od corsaira. Wie ktoś czym się różni CH-9101030-NA od CH-9101030-EU?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mogę nic znaleźć. Obecne mechaniki z wysokimi klawiszami kojarzą mi się z klawiaturami z przed 25lat które niestety pamiętam. Od lat używam płaskich i teraz się tak zastanawiam czy nie kupić czegoś na przeczekanie aż wyjdzie coś co faktycznie bym chciał mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesoro coś ostatnio pokazało na targach CES. Natomiast z low-profile (ale nie płaskich) widziałem Havit HV-KB390L.

Ale zastanów się dobrze dlaczego koniecznie chcesz mieć mechanika. Czy nie wystarczyła by ci nożycówka. Osobiście sam preferuję płaskie klawiatury, a także programuję i sporo piszę i moja nożycowa K810 na bluetooth spisuje się świetnie, ma podświetlenie, czujnik zbliżeniowy który steruje podświetleniem, 3 profile dla połączeń z 3 różnymi urządzeniami, aluminiową obudowę. Dlatego choć mechaniki są fajne do pisania to IMO nie są dużo lepsze od nożycówek i nie zamieniłbym mojej za żadnego z nich. Tym bardziej że żaden mechanik nie jest tak cichy jak nożycowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta K810 trochę za mała, brak bloku numerycznego. Wczoraj rano prawie nabyłem logitecha K740 ale wyczytałem w opiniach że nie działa w niej W+SHIFT+SPACJA ostatecznie wybór padł na Sharkoon PureWriter https://www.morele.net/klawiatura-sharkoon-purewriter-low-profile-kailh-red-us-ntzs6c0-1613953/

Jakby nie było pośpiechy mógłbym zamówić od chińczyków ale ponad miesiąc czekania na nie sprawnej klawiaturze skutecznie zniechęca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...