Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwierz121

Rozwiązany: czy wymieniac zalilacz a jesli tak to najaki budrzet 200 - 300 zl

Polecane posty

Witam

 

Trafiła się okazja i kupuje od znajomego 1080 zotaca mini. Mam takie pytanie czy muszę wymienić zasilacz teraz posiadam Corsair VS Series 450W jeśli na razie nie będę go podkręcać chodzi mi o GPU. Monitor mam 2k AOC Q2577PWQ mam teraz i5 3750 k puszczonego na 4.3 z chłodzeniem Fortis 3 wiem ze procek do karty za słaby ale zamierzam w tym roku wymieniać płytę procek oraz ramy na coś nowszego i mocniejszego albo coś z architektury zen + lub cofi lake. wszystko w zależności od funduszy co polecacie za zasilacz jesli bede musiał wymienic.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy wystarczy, ale ten zasilacz źle znosi szybko zmieniające się obciążenie mocnych kart graficznych. Jeśli będzie ci się wyłączał albo pojawiały bluescreeny podczas grania, to znak że trzeba wymienić. Jeśli możesz nagiąć budżet to Corsair TX550M, a jak nie to BitFenix Formula Gold 450W albo SilentiumPC Supremo L2 550W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tymczasowo (na miesiąc) przerobić komputer biurowy (poleasingowiec HP) na dodatkową maszynę do obróbki wideo. Miałem do dyspozycji 2500k i HD7850 ale zasilacz który był w kompie miał 300W (rebrandowana Delta) i nie miałem lepszego. A bez sensu było kupować 500W za 250zł tylko na miesiąc. Więc dołożyłem drugi zasilacz 300W (też Delta) tylko dla karty graficznej. Oczywiście trzeba było dodatkowo dać sztuczne obciążenie na linię 5V (rezystory ceramiczne), schłodzić je (malutki cooler z pentium 3 bodajże). Ale maszynka pracowała 1,5 miesiąca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...