Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ShizeR

Rozwiązany: Słuchawki GRY/MUZYKA +/- 600 zł

Polecane posty

Witam,

poszukuję słuchawek, które będą miały bas na poziomie Steelseries Elite Prism/ 650 , czyli głównie elektronika (głównie chodzi o mocny i głęboki BASSSSS). 

- cena +/- 800 zł

- mocna konstrukcja i wygodne nauszniki

- mogą być bez mikrofonu (mam swój)

- Zastosowanie: Gry / Muzyka (Rap/ Dubstep/ Trap/ House itp.)

I dodatkowo chciałbym zapytać czy droższy wzmacniacz i zew. karta za np. 600-1000 zł rzeczywiście podniesie znacząco jakość dźwięku dla słuchawek za 600 zł ?

PS. Posiadam Audiotrak Prodigy CUBE Black Ed.

Edit. Zmiana budżetu +/- 800 zł

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Misiek690 napisał:

Brainwavz HM5
AKG K612 PRO
Co do wzmacniacza lub zewnętrznej karty dźwiękowej to przy takich słuchawkach są raczej wymagane.

Ani jedne, ani drugie słuchawki nie mają mocnego basu, więc to słabe propozycje pod wymagania autora.

Cube to niezły sprzęt. Zobacz https://www.ceneo.pl/1098722 - basowo są całkiem niezłe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi mi o słuchawki z mocnym basem, chwilami wręcz przesadzonym :) 

Co do Beyerdynamic DT 990 Pro całkiem ciekawy sprzęt, ale potrzebuję więcej  modeli, żeby mieć w czym wybierać. 

Może jeszcze macie jakieś propozycje? 

Możecie powiedzieć coś o np.

- Sennheiser  Momentum M2

Philips Rich Bass Neckband (o ten model pytam z ciekawości)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Beyerdynamic DT 990 Pro podłączone pod Wzmacniacz słuchawkowy Feliks Audio Espressivo-e oraz AIM SC 808.  Dla mnie jest to idealne połączenie. Niczego mi nie brakuje. 

Sam dużo słucham muzyki elektronicznej i jeśli chodzi o bass to jest idealnie wyważony.   

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Pozostała jedna kwestia, czy  Beyerdynamic DT 990 Pro + Audiotrak Prodigy Cube BE będą ze sobą dobrze działać? 

Nie posiadam zbyt dużej wiedzy na ten temat, ale przeczytałem, że niektóre słuchawki po prostu nie lubią niektórych wzmacniaczy / kart dźwiękowych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...