Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M44ster

Zestaw PC do 3,5 tys

Polecane posty

Cześć wszystkim:D Zwracam się z prośbą o zaproponowanie czegoś ciekawego w cenie do 3,5 tysiąca złotych. Chcę żeby zestawik miał jak największy potencjał w grach. Nie mam praktycznie żadnych preferencji co do producentów z wyjątkiem tego, że zależy mi na intelu. Nie trzeba wliczać systemu w cenę. Chodzi tylko o budę :). Nie obczajałem rynku już jakieś 2 miesiące więc nie wiem jak to się teraz przedstawia. Obiło mi się tylko ostatnio, że ASRock wypuści wreszcie budżetówki do coffee lake'a . Warto na nie czekać? Zależy mi bardzo na czasie w złożeniu tego zestawu.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, M44ster napisał:

Obiło mi się tylko ostatnio, że ASRock wypuści wreszcie budżetówki do coffee lake'a . Warto na nie czekać?

Tańsza płyta główna pewnie da 200-250 zł oszczędności, ale musiałbyś poczekać 2-3 miesiące (wg roadmapy Intela). Ciekawe tylko jakie ceny osiągną wtedy karty graficzne, bo popyt na nie jest spory (wystarczy spojrzeć na kurs kryptowaluty Ethereum).

Masz obecnie jakiś sprzęt, który można by ewentualnie zmodernizować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Czy mógłbym się podpiąć pod ten temat? Ponieważ również potrzebuję samej skrzynki dla bliskiej osoby do 3-3.5 tys. (nie chciałem zaśmiecać forum podobnym tematem) :) Zestaw, który podał Bull3t bardzo fajny, niemniej czy dałoby radę (tak, wiem, że tak) zamiast ssd dać jakiś 1tb hdd'ka? Lub coś w ten deseń? Co do pytań o monitor, na razie jest... - staroć ViewSonic'a. Będzie wymieniany w niedalekiej przyszłości na jakiś z full hd.
Z góry dziękuję,
Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...