Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcy

Pad/Kontroler PC

Polecane posty

Witam,

Jako że na święta dostałem kilka gier w które gra się lepiej na padzie niż na klawiaturze to szukam dobrego pada na którym mógłbym wygodnie grać właśnie w te gry.

Polećcie jakiś dobry, niedrogi pad do PC. Będzie to mój pierwszy pad, wcześniej nie miałem z nimi styczności więc całkowicie zdam się na Was. Jedyne moje wymaganie to aby był przewodowy. Z  góry dzięki za każdą pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedrogi, tzn.? Osobiście uważam, że najlepiej dorzucić jednak do oryginalnego pada od X360 (jak ma być przewodowy) - https://www.morele.net/gamepad-microsoft-xbox360-pc-controller-for-windows-52a-00005-na-kabel-377348/

Jak za drogo, to Logitech F310 - http://allegro.pl/gamepad-pad-logitech-f310-pc-d-pad-usb-przewodowy-i7069591640.html

Tańsze pady, to z reguły więcej problemów niż pożytku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dirian napisał:

Dostępność pozostawia nieco do życzenia... W ogóle przeglądając allegro/ceneo coś mi się wydaje, że wariant przewodowy być może już nas opuścił :(

Inna sprawa, że sam wolałbym wziąć (właściwie już kiedyś wziąłem ;)) wersję bezprzewodową - co prawda to wydatek rzędu ~150 zł, a i wypadałoby jeszcze dołożyć do tego cenę jakichś akumulatorków (zakładając, że autor ma na wyposażeniu jakąś ładowarkę), ale brak plątającego się kabelka moim zdaniem w pełni to rekompensuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, abcy napisał:

A nie posiadasz w domu jakiejś ładowarki na paluszki? Ten zestaw jakoś mnie nie zachęca śmieszną pojemnością akumulatorów (400mAh, podczas gdy akumulatorkowe AA mają po ~2000mAh/szt), a i same akumulatorki byłyby tańsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stoszewski.artur ta, i baw się MotjonJoyem i drap się w głowę gdy z jakichś powodów emulacja Xinput nie zadziała w którejś grze.

Pady od X'ów też są bardzo trwałe i wygodne, dla wielu wygodniejsze niże te od PSów (szczególnie dla większych dłoni). Ale przede wszystkim są bezproblemowe z Windowsem bo Microsoft o to zadbał. Dlatego jeżeli ktoś chce żeby pad mu po prostu działał na komputerze to kupuje od Xboxów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2018 o 16:23, cali napisał:

Wszystkie pady z Xinput są zgodne w grach. Gdzie wsparcie jest dla pada od Xbox'a łącznie z grami od Microsoftu. Nie musi to być pad tylko od Microsoftu.

Nie siedzę już tak w padach jak kiedyś więc konkretnych tytułów nie podam bo nie pamiętam ale nie masz racji. Widziałem przypadki gdy pady z serii F logitecha (z trybem Xinput i Dinput) a także Speedlink (wersja na Xinpucie, nie ta pseudoXinputowa wersja zgodna z PC/PS3 ale nie z Xinputem) nie były rozpoznawane w grach Xinputowych. Owszem, nawet dla mnie było to zaskoczeniem ale tak niestety tak było. Ponadto Motjonjoy dla dualshocków też ma emulację Xinput a też jest czasem problem z wykrywaniem w grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...